Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sirdalud, Beklofen
#1
Witajcie ?

Będę musiała zacząć przyjmować lek na rozluźnienie mięśni
Chce się Was zapytać,który Waszym zdaniem jest 
lepszy Sirdalud czy Beklofen ?
Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
(21-01-2018, 11:07)Borówka napisał(a): Witajcie ?

Będę musiała zacząć przyjmować lek na rozluźnienie mięśni
Chce się Was zapytać,który Waszym zdaniem jest 
lepszy Sirdalud czy Beklofen ?
Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam

Hej , ja raz miałam przepisany sirdalud tak bardziej profilaktycznie ,lekarka nie była pewna czy mam rzut czy spięcie mięśni . Mówiła też o drugim leku , lecz nazwy nie pamiętam ale mówiła że za bardzo rozluźnia zwieracze i dlatego dała mi sirdalud .... Mogę zapytać jak Ci się objawiają te spięcia mięśni bo mam też takie wrażenia w prawej nodze ,bolą mnie mięśnie a nic takiego nie robię i takie dziwne odczucia mam w tej nodze ... Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Duży uśmiech 
Ja biorę czasem pół tabletki Baclofenu w nocy, żeby zapobiec nocnym i porannym skurczom mięśni, które bardzo mnie męczą. Działa tak miło uspokajająco. Raz się pomyliłam i wzięłam całą tabletkę, a w dodatku tej nocy brałam tabletkę nasenną, więc obudziłam się po 10.00 z poczuciem radosnej harmonii z całym wszechświatem Anioł Duży uśmiech
To było miłe, nie powiem, ale wolę tego nie powtarzać, a jakbym tak miała brać ten Baclofen na stałe, to bym była w dzień przymulona.
Odpowiedz
#4
Podobno sirdalud łatwiejszy w stosowaniu. Baklofen bardziej przymula i trudniej dobrać odpowiednią dawkę. Ja biorę sirdalud. Mniej mnie wszystko boli, a budzilam się jeszcze niedawno cała obolala
Odpowiedz
#5
(17-03-2018, 20:48)Akinom napisał(a): Podobno sirdalud łatwiejszy w stosowaniu. Baklofen bardziej przymula i trudniej dobrać odpowiednią dawkę. Ja biorę sirdalud. Mniej mnie wszystko boli, a budzilam się jeszcze niedawno cała obolala

Cześć,
wczoraj zakupiłem sirdalud w celu zapobieżenia sm-owym bólom w lewej łydce, które przypominają przepływający prąd. Czasami uniemożliwiają zaśnięcie; takich neprzespanych nocy jest coraz więcej. Może znacie inne środki, które byłyby skuteczne w tym przypadku?
Odpowiedz
#6
(21-01-2018, 11:07)Borówka napisał(a): Witajcie ?

Będę musiała zacząć przyjmować lek na rozluźnienie mięśni
Chce się Was zapytać,który Waszym zdaniem jest 
lepszy Sirdalud czy Beklofen ?
Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam

Ja we wrześniu miałam niemiła przygodę z beklofenem;( miałam silne napięcia i dostałam ten lek od internisty. Po kilku dniach brania wylądowałam na neurologii bo myśleli że mam rzut bo takie zawroty miałam. Okazało się że to po leku.  Ordynator profesor powiedział żeby nigdy więcej tego nie brać.
Odpowiedz
#7
Z czystej ciekawości - w jakich dawkach przyjmowałaś?
Odpowiedz
#8
(21-01-2019, 15:28)WorkBorg napisał(a): Z czystej ciekawości -  w jakich dawkach przyjmowałaś?

Po 25 mg dwa razy dziennie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości