Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia E-smki
(24-03-2020, 15:48)e-smka napisał(a): Nie wiem co mi dzisiaj jest, czuje się źle psychicznie, jakbym miała się zaraz rozpaść na tysiąc kawałków albo wybuchnąć... wszystko mnie wkurza, nie mam cierpliwości, jest mi zimno i czuję mega zmęczenie, chce mi się ryczeć i na nic innego, poza ukryciem się pod kołdrą, nie mam ochoty.
I wcale nie jestem przed okresem!
Buuuuuuuuuuuuu
Oj rozumie Cie Kochana,tez tak czasem mam, Przytulanie
dzis nawet telewizor i rower treningowy doprowadzil mnie do szalu,
wydarlam sie ,wywsciekalam i troche mi przeszlo
Odpowiedz
(24-03-2020, 15:48)e-smka napisał(a): Nie wiem co mi dzisiaj jest, czuje się źle psychicznie, jakbym miała się zaraz rozpaść na tysiąc kawałków albo wybuchnąć... wszystko mnie wkurza, nie mam cierpliwości, jest mi zimno i czuję mega zmęczenie, chce mi się ryczeć i na nic innego, poza ukryciem się pod kołdrą, nie mam ochoty.
I wcale nie jestem przed okresem!
Buuuuuuuuuuuuuu  Płacz
No cóż, atmosfera ogólnie jest gęsta, bo zagrożenie koronawirusem, wszyscy jesteśmy nerwowi, zniecierpliwieni, przestraszeni i zdołowani. A Ty w dodatku jesteś w zawieszeniu między lekami i zestresowana pracą. Dziwne by było, gdybyś czuła się radosna jak skowronek... Podejrzany
Odpowiedz
Wzielam sobie dzisiaj dzien urlopu. Od samego rana wzielam sie za rozmrozenie lodowki, potem duze zakupy dla mnie i dla mamy też, potem umylam lodowke, posprzatalam, zjadlam obiad i czuje sie usatysfakcjonowana.
Dziękuję za slowa otuchy.
Tak to ciezki czas dla wszystkich...
Odpowiedz
Oczy mi się same zamykają...  Śpiący ja pitole... niech mnie ktoś obleje zimną wodą  Duży uśmiech Plask
Odpowiedz
( 9 godzin(y) temu)e-smka napisał(a): Oczy mi się same zamykają...  Śpiący ja pitole... niech mnie ktoś obleje zimną wodą  Duży uśmiech Plask
Mam to samo
syn wstaje o 6
nie wazne o ktorej pojdzie spac
moze kawa cie pobudzi?
Odpowiedz
Nie pije kawy - zielona herbatka i robota trochę mnie rozbudziły, ale sząłu nie ma Uśmiech
Odpowiedz
( 9 godzin(y) temu)e-smka napisał(a): Oczy mi się same zamykają...  Śpiący ja pitole... niech mnie ktoś obleje zimną wodą  Duży uśmiech Plask
O tak zdecydowanie, zimna woda by obudziła na cały dzień  Duży uśmiech polecam  Serce A tak w ogóle trzymam kciuki za dobry dzień  Wykrzyknik Serce
Odpowiedz
Oj nie nie Agusia, te twoje sposoby mrożą mi krew w żyłach Duży uśmiech
Miłego również  Serce Przytulanie
Odpowiedz
( 8 godzin(y) temu)e-smka napisał(a): Nie pije kawy - zielona herbatka i robota trochę mnie rozbudziły, ale sząłu nie ma Uśmiech
Ja znow kawoszka
herbaty w ogole nie pije nie umiem sie nauczyc
jedynie miete pieprzowa
Odpowiedz
A ja druga dolewka zielonki Duży uśmiech
Ja lubię kawę i miętę, ale ze względu na problemy żołądkowo-jelitowe nie za bardzo mi służą te napoje.
Miłego dnia Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości