Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia E-smki
(12-07-2019, 14:27)Anka napisał(a): E-smka współczuje

Dzięki

(12-07-2019, 14:29)hela napisał(a): Czasem w budynku też bym siedziała w okularachUśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczko
Odpowiedz
Wczoraj, jak prawie nigdy, spałam do 10, a potem popołudniu, spałam jeszcze 2 h i normalnie o 23 padłam!
Mój organizm był bardzo wyczerpany... i dlatego te wszystkie objawy oczne i zawroty głowy...
Dziś czuję się znakomicie, mogłabym góry przenosić Uśmiech
Życzę wszystkim w ten przepiękny słoneczny poranek - cudownego poniedziałku!!!
Odpowiedz
(Wczoraj, 08:05)e-smka napisał(a): Wczoraj, jak prawie nigdy, spałam do 10, a potem popołudniu, spałam jeszcze 2 h i normalnie o 23 padłam!
Mój organizm był bardzo wyczerpany... i dlatego te wszystkie objawy oczne i zawroty głowy...

Cwaniak ale super, faktycznie odpoczynek i sen potrafi w naszym przypadku zdziałać cuda. ja też miałam strasznie wyczerpujący tydzień, więc na weekend zaczęło poniewierać (noga i zawroty głowy), ale odpoczęłam i wszystko minęło Nieśmiały
u mnie pochmurny, ale to nie znaczy, że zły, pięknie może być niezależnie od pogody Przytulanie
pozdrowienia
Odpowiedz
(Wczoraj, 10:26)agica napisał(a):
(Wczoraj, 08:05)e-smka napisał(a): Wczoraj, jak prawie nigdy, spałam do 10, a potem popołudniu, spałam jeszcze 2 h i normalnie o 23 padłam!

Cwaniak ale super, faktycznie odpoczynek i sen potrafi w naszym przypadku zdziałać cuda. ja też miałam strasznie wyczerpujący tydzień, więc na weekend zaczęło poniewierać (noga i zawroty głowy), ale odpoczęłam i wszystko minęło Nieśmiały
u mnie pochmurny, ale to nie znaczy, że zły, pięknie może być niezależnie od pogody Przytulanie
pozdrowienia

Przytulanie
Odpowiedz

No widzisz!
Mi tez czasem cos tam doskwiera ale jak robie drzemki w ciagu dni i spie w nocy bez pobudek od razu nowy czlowiek!
Milego dnia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości