Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia E-smki
Najważniejsze to poznać swój organizm Uśmiech myślę że tutaj jesteśmy w tym coraz lepsi
Odpowiedz
Dokładnie tak, niewiele jeszcze wiem o tej chorobie i o reakcjach mojego organizmu.
Będę się obserwować i się uczyć.
Dobrze że jesteście. Jakoś tak raźniej Wywracanie oczami
Odpowiedz
Wideo 
Ze wzrokiem średnio, raz lepiej, raz gorzej, szału nie ma...  Nieśmiały
Objawy utrzymują się np. kilka godzin i znikają.
Staram się pracować nad spokojem wewnętrznym, choć ciężko z tym trochę... ale się staram  Wywracanie oczami 
Staram się nie myśleć, że oślepnę po prostu, a czasem takie myśli mnie nachodzą i nie jest mi fajnie tak słabo widzieć, nawet idąc na spacer czy do sklepu, nie widzę twarzy ludzi, znajomych nie poznaję, pewnie niektórzy myślą, że albo zadzieram nosa, albo mam depresje hehe w sumie wali mnie co myślą... bardziej boję się utraty pracy, jeśli bym straciła wzrok... no takie to własnie czarne myśli przepędzam... Podejrzany
Odpoczywam jak wracam po pracy - chociaż 15 minut drzemki, a już człowiek czuje się lepiej.
Unikam chorych i dbam by się nie przeziębić, ubieram się ciepło, wcianam wit.D 4000, a jak tylko coś mnie bierze to od razu reaguję, biorę leki, krople itp.
Na ten moment uciążliwe zmęczenie mi przeszło, może to dzięki coraz lepszej pogodzie i temu, że coraz dłużej jest jasno. Wiosna za rogiem  Wywracanie oczami
Było fajnie, odkąd zaczęłam leczenie, widziałam coraz lepiej, ale niestety teraz jest gorzej.
Nie zgłosiłam tego nikomu, bo nie wiem czy to ma sens, skoro to nie jest rzut to i tak w niczym mi nie pomogą. 
Pozostaje robić zastrzyki i obserwować sytuację dalej...
Odpowiedz
A bierzesz jakieś witaminy?. Mi przez 2tyg rano rozjeżdżał się wzrok więc brałem podwójne dawki A+e, Omega 3,6,9 i Luteinę.
Odpowiedz
Tylko wit. D, Magnez i Rutinoscorbin.
Ani neurolog, ani okulista nie sugerował mi żadnych leków dodatkowych.
Powiedzieli, że nikt nie wie czy i w jakim stopniu wzrok wróci do normy.
Odpowiedz
Nie czuję się najlepiej w tym tygodniu, a to katar, a to kaszel, a to ból głowy, ból oczu, psychicznie też czuje się wyczerpana, jestem jakaś osłabiona, kręci mi sie w głowie. Jutro biorę wolne i będę odpoczywać przez 3 dni. Chyba lepiej zawczasu zadbać o siebie, niż doprowadzić do infekcji na całego... a czuje że ona czai się tuz obok..
Odpowiedz
Teraz taka pogoda do bani. Też walczyłam z przeziębieniem, udało mi się wygrać. Tobie też tego życzę. Odpoczywaj, wyśpij się dobrze, zrób sobie jakąś przyjemność i będzie od razu lepiej. Dużo zdrówka.

Kiedy zaczynasz się śmiać, zaczynasz zdrowieć.
Odpowiedz
(07-03-2019, 11:00)Bubka napisał(a): Teraz taka pogoda do bani. Też walczyłam z przeziębieniem, udało mi się wygrać. Tobie też tego życzę. Odpoczywaj, wyśpij się dobrze, zrób sobie jakąś przyjemność i będzie od razu lepiej. Dużo zdrówka.

Dziękuję  Wywracanie oczami
Odpowiedz
Tęcza 
Bardzo dobrze, że wzięłam piątek wolny.
Przez te trzy dni (pt.sb.nd) bardzo dużo spałam, odpoczywałam i nic nie robiłam.
Doszłam do siebie, wzrok mi się poprawił!!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
(14-03-2019, 12:09)e-smka napisał(a): Bardzo dobrze, że wzięłam piątek wolny.
Przez te trzy dni (pt.sb.nd) bardzo dużo spałam, odpoczywałam i nic nie robiłam.
Doszłam do siebie, wzrok mi się poprawił!!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech

super, czasem najlepsze co możemy zrobić dla zdrowia po prostu odpocząć Anioł
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości