Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z bieganiem
#1
Hej czy ktoś z was też ma problemy przy bieganiu?Nie chodzi o słabość nóg ale o wrażenie podskakiwania mózgu i obrazu z jednoczesnymi zawrotami głowy...
Odpowiedz
#2
(12-11-2018, 16:09)Amelika napisał(a): Hej czy ktoś z was też ma problemy przy bieganiu?Nie chodzi o słabość nóg ale o wrażenie podskakiwania mózgu i obrazu z jednoczesnymi zawrotami głowy...

Ja się męczę przy bieganiu. Nie miałam takich objawów. Kiedy je zaobserwowałaś i czy za każdym razem tak masz?
Odpowiedz
#3
Mam je od paru miesięcy.Po raz pierwszy gdy chcìałam podbiec na autobus.To było straszne.Tak jakby mózg telepał sie w czasżce.Dodam że mam często zatkane ucho.Może chodzi o błednik?
Odpowiedz
#4
(12-11-2018, 21:07)Amelika napisał(a): Mam je od paru miesięcy.Po raz pierwszy gdy chcìałam podbiec na autobus.To było straszne.Tak jakby mózg telepał sie w czasżce.Dodam że mam często zatkane ucho.Może chodzi o błednik?

A co na to lekarz? Mi sie czesto uszy zatykaja ale nie mam takich odczuc jak ty
Odpowiedz
#5
U mnie bieganie nie wchodzi w grę, odczucie w nogach i całym ciele masakra
Odpowiedz
#6
zawroty głowy - ok, może się zdarzyć.

"podskakiwanie głowy"? Nie mam pojęcia co to znaczy.
Odpowiedz
#7
Podskakiwanie obrazu w oczach...jakby w trakcie trzęsienia ziemi.
Odpowiedz
#8
A zglaszalas to lekarzowi? Nie mialam tak nigdy nie wiem co ci napisac
Odpowiedz
#9
ja to podobne wrażenia miałam tylko po operacji, ale w związku z sm niczego takiego nie miałam
Odpowiedz
#10
(12-11-2018, 21:34)Anka napisał(a):
(12-11-2018, 21:07)Amelika napisał(a): Mam je od paru miesięcy.Po raz pierwszy gdy chcìałam podbiec na autobus.To było straszne.Tak jakby mózg telepał sie w czasżce.Dodam że mam często zatkane ucho.Może chodzi o błednik?

A co na to lekarz? Mi sie czesto uszy zatykaja ale nie mam takich odczuc jak ty

Lekarz na to tylko pokiwał głową.Byłam u laryngologa wysłał mnie do audiologa.Ten audiolog jest jednocześnie neurologiem więc mnie dalej nie odeśle .Zobaczymy co powie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości