Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłe zaszkoczenie
#11
Hela a że tak zapytam byłaś w jakimś zaprzyjaźnionym salonie czy tam gdzie taniej. Pytam dlatego że bardzo bym chciała iść ale kurde koszty mnie trochę przerażają a po drugie na jasnym włosach nie ma takiego efektu
Odpowiedz
#12
(08-11-2018, 23:20)mufa napisał(a): Hela a że tak zapytam byłaś w jakimś zaprzyjaźnionym salonie  czy tam gdzie taniej. Pytam dlatego że bardzo bym chciała iść ale kurde koszty mnie trochę przerażają a po drugie na jasnym włosach nie ma takiego efektu

Przy depilacji nie ma gdzie taniej. Idz i spytaj jakiego lasera używają. Żeby nie było, że ipl. Sporo salonów oszukuje klientów. Najpierw spytaj jaki laser mają i poczytaj o nim w necie. Sprawdź czy to na prwno laser. No i pokaż włosy jakie masz w miekscu które chcesz poddać depilacji. Poszukaj dobrego salonu. Może być też medycyny estetycznej.
Odpowiedz
#13
(08-11-2018, 23:20)mufa napisał(a): Hela a że tak zapytam byłaś w jakimś zaprzyjaźnionym salonie czy tam gdzie taniej. Pytam dlatego że bardzo bym chciała iść ale kurde koszty mnie trochę przerażają a po drugie na jasnym włosach nie ma takiego efektu


Byłam w zaprzyjaźnionym salonie, zabieg wykonywała znajoma, laser ma taki prawdziwy, myśle że ipl by tak na mięśnie nie podziałał. Tez mnie koszty przerażały, ale w sumie jak to rozłożyć na pojedyncze zabiegi to tragedii nie ma, tym bardziej że efekt ma być „długoterminowy”, potraktowałam to jako inwestycjeOczko No i mam dodatkowy skutek uboczny w postaci rozluźnionych mięśniUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
ostatnio te lasery dużo potaniały, szczególnie po świętach można kupić nowy jako nietrafiony prezent. jednak kilka tych zabiegów jest wymagane do zamierzonego efektu
Odpowiedz
#15
(09-11-2018, 08:40)agica napisał(a): ostatnio te lasery dużo potaniały, szczególnie po świętach można kupić nowy jako nietrafiony prezent. jednak kilka tych zabiegów jest wymagane do zamierzonego efektu

Agica o innych laserach mówimy. Tobie chyba chodzi o ipl. Rowenta czy Phillips. To nie jest laser. Nazywany jest laserem ale to co innego. Efekty sa. Ale wloski po jakims czasie odrastaja. Ja mam w domu ipl. Ale robie sobie samej. Klientek bym nie naciagała. Lasery uzywane w salonach kosmetycznych czy medycyny estetycznej to zupelnie cos innego. Ipl polecam do domu. Trzeba zrobic kilka zabiegow i spokoj na kilka mcy. I pozniej na nowo. Ilosc zalezy od wlosa. Efekt utrzymuje sie tez roznie. Tak wiec jak ktos chce w domu sobie robi depilacje ipl to polecam. Troche zabawy z tym jest.
Odpowiedz
#16
(09-11-2018, 08:55)Anka napisał(a):
(09-11-2018, 08:40)agica napisał(a): ostatnio te lasery dużo potaniały, szczególnie po świętach można kupić nowy jako nietrafiony prezent. jednak kilka tych zabiegów jest wymagane do zamierzonego efektu

Agica o innych laserach mówimy. Tobie chyba chodzi o ipl. Rowenta czy Phillips. To nie jest laser. Nazywany jest laserem ale to co innego. Efekty sa. Ale wloski po jakims czasie odrastaja. Ja mam w domu ipl. Ale robie sobie samej. Klientek bym nie naciagała. Lasery uzywane w salonach kosmetycznych czy medycyny estetycznej to zupelnie cos innego. Ipl polecam do domu. Trzeba zrobic kilka zabiegow i spokoj na kilka mcy. I pozniej na nowo. Ilosc zalezy od wlosa. Efekt utrzymuje sie tez roznie. Tak wiec jak ktos chce w domu sobie robi depilacje ipl to polecam. Troche zabawy z tym jest.

pewnie tak, bo nie zgłębiałam wiedzy o nich, ale myślałam że jak tyle kosztują to są jak w salonie Zdziwko
Odpowiedz
#17
(09-11-2018, 09:30)agica napisał(a):
(09-11-2018, 08:55)Anka napisał(a):
(09-11-2018, 08:40)agica napisał(a): ostatnio te lasery dużo potaniały, szczególnie po świętach można kupić nowy jako nietrafiony prezent. jednak kilka tych zabiegów jest wymagane do zamierzonego efektu

Agica o innych laserach mówimy. Tobie chyba chodzi o ipl. Rowenta czy Phillips. To nie jest laser. Nazywany jest laserem ale to co innego. Efekty sa. Ale wloski po jakims czasie odrastaja. Ja mam w domu ipl. Ale robie sobie samej. Klientek bym nie naciagała. Lasery uzywane w salonach kosmetycznych czy medycyny estetycznej to zupelnie cos innego. Ipl polecam do domu. Trzeba zrobic kilka zabiegow i spokoj na kilka mcy. I pozniej na nowo. Ilosc zalezy od wlosa. Efekt utrzymuje sie tez roznie. Tak wiec jak ktos chce w domu sobie robi depilacje ipl to polecam. Troche zabawy z tym jest.

pewnie tak, bo nie zgłębiałam wiedzy o nich, ale myślałam że jak tyle kosztują to są jak w salonie Zdziwko

Salonowe to koszt 100 tyś lub więcej. Czasem jak się kupi od kogoś to taniej ale to już używany sprzet. A to i tak nie koniec wydatkow. Wymiana czesci jeszcze do tego. Wiec zawsze wart spytac jaki maja laser-marka i model i poczytac w necie co to za sprzet. Obecnie sa lasery bezbolesne. Ja sie szykuje tez na laser bo mam pewny obszar gdzie wloski sa slabsze i moj ipl nie radzi sobie
Odpowiedz
#18
Cześć Uśmiech
własnie planuję zakupić Philips Lumea i wszędzie znalazłam informację w internecie że SM jest przeciwwskazaniem do stosowania depilacji laserowej...
Ja kiedyś już robiłam takie zabiegi u kosmetyczki i nic mi nie było, nie wiedziałam jeszcze wtedy o SM.

Czy myślicie że tego Philipsa spokojnie można sobie używać w domu? Uśmiech
Odpowiedz
#19
Ja o prawdziwym laserze piszę, a nie o tym philipsaUśmiech to nie jest laserUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
(11-01-2019, 16:40)hela napisał(a): Ja o prawdziwym laserze piszę, a nie o tym philipsaUśmiech to nie jest laserUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domyślam się że piszesz o laserze diodowym Uśmiech
czyli nie powinnam sie martwić i śmiało mogę philipsa lumea stosować?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości