Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to rzut?
Moze otwarcie po prostu porozmawiaj o mocniejszych terapiach.
Odpowiedz
Tak zrobię
Odpowiedz
(03-11-2018, 10:39)Monika napisał(a): Duży stres może nasilać/powodować różne objawy. Skoro drętwienie pojawiło się dopiero dziś, postaraj się spokojnie poczekać do poniedziałku. Niewykluczone, że jak emocje trochę opadną - samo przejdzie. Zazwyczaj lekarze mówią, żeby z nowym objawem SM pojawiać się dopiero, gdy utrzymuje się powyżej 24 lub 48 godzin (chyba, że rzut jest ewidentny i np. budzimy się nie widząc na jedno oko, wtedy rzecz jasna od razu)

wow, to częste, że ostry rzut występuje zaraz po przebudzeniu i nie możemy ruszyć nogą lub nie widzimy na jedno oko?
Odpowiedz
To tylko taki przykład, objawy najprościej zauważyć rano, w ciągu dnia głowa zajęta czymś innym, u mnie przy rzucie po drzemce na kanapie już miałam problem żeby dojść do kuchni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(31-10-2019, 22:56)poziomka napisał(a):
(03-11-2018, 10:39)Monika napisał(a): Duży stres może nasilać/powodować różne objawy. Skoro drętwienie pojawiło się dopiero dziś, postaraj się spokojnie poczekać do poniedziałku. Niewykluczone, że jak emocje trochę opadną - samo przejdzie. Zazwyczaj lekarze mówią, żeby z nowym objawem SM pojawiać się dopiero, gdy utrzymuje się powyżej 24 lub 48 godzin (chyba, że rzut jest ewidentny i np.  budzimy się nie widząc na jedno oko, wtedy rzecz jasna od razu)

wow, to częste, że ostry rzut występuje zaraz po przebudzeniu i nie możemy ruszyć nogą lub nie widzimy na jedno oko?
Ja wlasnie tak mialam z dnia na dzien , wstalam pewnego ranka i w jednym oku ukazał mi się tzw mroczek i widzialam wszysyko za mgla oraz mialwm problem z kolorem czerwonym ale oczywiście przechodzilam to i dopiero po 3 dniach poszlam do okulisty a ten wyslal mnie do szpitala bo nie wiedział co mi jest i tak lezalam ponad tydzień na okulistyce Uśmiech
Odpowiedz
(05-11-2019, 20:15)Beciaa05 napisał(a):
(03-11-2018, 10:39)Monika napisał(a): Duży stres może nasilać/powodować różne objawy. Skoro drętwienie pojawiło się dopiero dziś, postaraj się spokojnie poczekać do poniedziałku. Niewykluczone, że jak emocje trochę opadną - samo przejdzie. Zazwyczaj lekarze mówią, żeby z nowym objawem SM pojawiać się dopiero, gdy utrzymuje się powyżej 24 lub 48 godzin (chyba, że rzut jest ewidentny i np.  budzimy się nie widząc na jedno oko, wtedy rzecz jasna od razu)

Ja wlasnie tak mialam z dnia na dzien , wstalam pewnego ranka i w jednym oku ukazał mi się tzw mroczek i widzialam wszysyko za mgla oraz mialwm problem z kolorem czerwonym ale oczywiście przechodzilam to i dopiero po 3 dniach poszlam do okulisty a ten wyslal mnie do szpitala bo nie wiedział co mi jest i tak lezalam ponad tydzień na okulistyce Uśmiech

Okulista nie rozpoznał?? Czy podejrzewał i nie chciał stawiać diagnozy? Na okulistyce rozpoznali?
Odpowiedz
(05-11-2019, 23:30)kropka1 napisał(a):
(05-11-2019, 20:15)Beciaa05 napisał(a):

Okulista nie rozpoznał?? Czy podejrzewał i nie chciał stawiać diagnozy? Na okulistyce rozpoznali?

0kulista ktory wyslal mnie na szpital nie rozpoznal. A jeski chodzi o oddzial okulistyczny to mialan rozne badania i wyszlo ze wzrok mam dobry a mimo to mam problem i nie widze dobrze, czyli to musi byc zapalenie nerwu i dostalam kroplowki. Na wypisie tez mialam napisane: podejrzenie PZNW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości