Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanatoria i szpitale uzdrowiskowe
#11
Blanka nie wiem dokładnie gdzie, mogę zapytać o ile nie zapomnę ale to dopiero za mies
Odpowiedz
#12
Ok dziekuje

Dzieki za podpowiedź?

(23-10-2016, 17:41)baryla1969 napisał(a): O zmianę zawsze można lekarza poprosić. Powiedz tylko konkretnie co Ci nie pasuje i dlaczego, a najlepiej to powymyślać jakiś konkretny powod, a że coś pobolewa po tym po tamtym itp. Ja osobiiście nie zmieniałem, ale przy mnie ludzie co niektóre zabiegi zmieniali, i jak juz byłem ze 3 razu ogólnie w takich miejscach to w żadnym nie było problemu ze zmianą.
Dziekuje za podpowiedź.
Odpowiedz
#13
Daj znak co i jak wyszło z tych zamian.
Odpowiedz
#14
Hej.Okazało sie ze zus nie daje takich zabiegow jak borowina czy solanki ale lekarz obiecał ze za tydzień da mi pare zabiegow ogolnie chciałam dokupic ale ponoc zus nie wyraża na to zgody trzeba kombinowac dziwne to troche i niezrozumiałe dla mnia.Kolezance zmienił zabiegi ale ona wcale nie mogła cwiczyc ledwo chodziła W sumie ciesze sie z tego co mam bo jednak czas od rana do 14ej wypełniony po brzegi. Nie spotkałam tu nikogo z sm przynajmiej nikt sie nie chwali.pozdrawiam
Odpowiedz
#15
A faktycznie nie pamiętałem o tym że ZUS nie na wszystko daje, teraz dopiero mi się skojarzyło, że dziewczyny coś tak gadały, że nie wszystko mogą mieć. Ale zawsze warto popytać. Co do borowiny to też sam miałem, ale dokładnie jak z nią jest to nie wiem. Niby wyczytałem na jakiejs tablicy informacyjnej, że pomoże i na odcinek LS kręgosłupa, ale było też zaznaczone że jako przciwwskazanie do okładów jest SM. No ale to lekarz podjął decyzje u mnie. Nawet jak nie wszystko jest po Twojej myśli to zawsze taki wyjazd się przydaje. Tylko nie oczekuj od razu cudów, że wszystko podziałał. Ja już wiem, że niektóre zbiegi dają jakiś efekt po krótkim czasie, a na niektóre trzeba poczekać. Ważne żeby pobyt się udał.
Odpowiedz
#16
Borowina rozgrzewa moze dlatego sa przeciewskazania zasada jest jedna co za dużo to niezdrowo?juz tak na spokojnie-jestem zadowolona z pobytu choc do gimnastyki rehab.bardziej przykłada sie moj a lokalna rehabilitantka i chwała jej za to pozdrawiam
Odpowiedz
#17
Jak tam Blanka. Wróciłaś, jak było?
Odpowiedz
#18
Hej Baryla tak wrociłam. Doświadczenie zdobyte. ☺z zus miałam 78 zabiegow.masaże gimnastyka basen relaksacja. Masaże trwały tylko po 10 min. Codziennie miałam po pół godziny gimnastyki grupowej i indywidualnej.Indywidualna tylko z nazwy Panie wogóle nie interesowały sie pacjentami kazdy robił ci chciał. Grupowa ok. ogolnie kondycja poprawiona. Odpoczełam poczytałam książki zrelaksowałam sie.
Odpowiedz
#19
O no to dobrze, że wypoczęłaś. Basen popieram całkowicie bo ćwiczy się w basenie super. Co do gimnastyki to grupowa też jest ok zawsze, ale dziwi mnie podejście tych Pań do indywidualnej. Widocznie się im nie chciało. Jak ja byłem ostatnio to na indywidualnej gimastyce było tez ok. Dziewczyny pokazaywały co i jak robić, interesowały się cały czas. No wiadomo, że po paru dniach nie stały cały czas juz obo, bo miały nie tylko mnie ale parę innych ludzi też, ale zawsze zerkały i jak coś nie tak było to od razu poprawiały. No ale chociaz będziesz wiedziała czego następnym razem oczekiwać. Dobre i to.
Odpowiedz
#20
Mialam rzut, nie cofnął się całkowicie i Doktor wystawiła mi skierowanie na rehabilitację poszpitalna do Ośrodka w Jantarze. Mają 2 tygodnie czasu aby mnie przyjąć, także czekam. Wiem tylko, ze rehabilitacja,może to trwać od kilku tygodni do 3 miesięcy. Dam Wam znać jak tam będzie. Mam nadzieje ze pomoże.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości