Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanatoria i szpitale uzdrowiskowe
#51
Pewnie masz rację Baryła ale jak jesteś całkowicie samodzielnym. Mąż potrzebuje niesety pomocy i z tym jest problem.
Odpowiedz
#52
Oczywiście, że warto. Słyszałam o ośrodku rehabilitacyjnym ALTO w Gdańsku. Przyjmują pacjentów na turnusy 1, 2, 3 lub 4 tygodniowe z możliwością wyżywienia i noclegu. Fizjoterapeuci nastawieni są na indywidualną pracę z pacjentem. Oferują sesje na lokomacie, ćwiczenia indywidualne i różne zabiegi fizykoterapii (np. fango, lampa sollux, wirówkę, laser wysokoenergetyczny). Luźna i przyjazna atmosfera jeszcze bardziej zachęca do pobytu tam Uśmiech
Odpowiedz
#53
(15-10-2019, 16:52)marzena223 napisał(a): Oczywiście, że warto. Słyszałam o ośrodku rehabilitacyjnym ALTO w Gdańsku. Przyjmują pacjentów na turnusy 1, 2, 3 lub 4 tygodniowe z możliwością wyżywienia i noclegu. Fizjoterapeuci nastawieni są na indywidualną pracę z pacjentem. Oferują sesje na lokomacie, ćwiczenia indywidualne i różne zabiegi fizykoterapii (np. fango, lampa sollux, wirówkę, laser wysokoenergetyczny). Luźna i przyjazna atmosfera jeszcze bardziej zachęca do pobytu tam Uśmiech

A Ty reklamujesz ten ośrodek masz dwa posty oba o nim, a z braku wątku powitalnego wnioskuje że nie masz sm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#54
Z ciekawosci spojrzałem na ten ośrodek jakieś Alto. Może to i dobre, tylko, że z NFZ się raczej tam nie pojedzie. Jak narazie póki mam możliwość jeździć w ramach skierowania z NFZ to wybieram to.
Odpowiedz
#55
(15-10-2019, 17:25)hela napisał(a):
(15-10-2019, 16:52)marzena223 napisał(a): Oczywiście, że warto. Słyszałam o ośrodku rehabilitacyjnym ALTO w Gdańsku. Przyjmują pacjentów na turnusy 1, 2, 3 lub 4 tygodniowe z możliwością wyżywienia i noclegu. Fizjoterapeuci nastawieni są na indywidualną pracę z pacjentem. Oferują sesje na lokomacie, ćwiczenia indywidualne i różne zabiegi fizykoterapii (np. fango, lampa sollux, wirówkę, laser wysokoenergetyczny). Luźna i przyjazna atmosfera jeszcze bardziej zachęca do pobytu tam Uśmiech

A Ty reklamujesz ten ośrodek masz dwa posty oba o nim, a z braku wątku powitalnego wnioskuje że nie masz sm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trafnie ujęte Uśmiech,
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości