Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanatoria i szpitale uzdrowiskowe
#1
Czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pobyt w sanatoriach w związku z SM? Ja dotychczas nie próbowałam rehabilitacji wyjazdowej. Ale może warto wyjechać na taki turnus?
Jeśli byliście kiedyś w takim miejscu - czy są jakieś sanatoria lub szpitale uzdrowiskowe, które polecanie? A może któreś należy omijać z daleka?  Oczko
Odpowiedz
#2
W minionym roku na przełomie lipca i sierpnia odwiedziłem Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim.
Młoda kadra rehabilitantów, basen, azot, sala ćwiczeń w odciążeniu, dwie, czy nawet trzy sale do ćwiczeń grupowych, sala galwanizacji. Na miejscu stołówka szpitalna ( dobrze żywi )Miejsce świetne, wokół park, przed szpitalem duży staw, po zabiegach możliwość wyjścia w miasto. Miasto niewielkie, ale malownicze.
Alleluja i do przodu ! Uśmiech
Odpowiedz
#3
Hej w piatek jade do sanatorium z zus do połczyn zdroju całe 3 tygodnie czekałam czekałam aż w koncu sie doczekała jestem Ciekawa jak tam bedzie tyle czasu bez rodziny i pracy hmm mam nadzieje ze bedzie ok
Odpowiedz
#4
Powodzenia, ja jeszcze nie jestem gotowa na taką rozlake
Odpowiedz
#5
Dzięki, żeby było śmiesznie jadę z powodu schorzenia narządu ruchu, bo ponoć Zus nie ma sanatoriów dla chorych na sm. ;0
Odpowiedz
#6
Jak to nie ma, kobieta u nas w szpitalu jeździ
Odpowiedz
#7
Cześć Blanka
A ja mam pytanie ile czekałać na wyjazd od otrzymania skierowania?
W zasadzie to nieważne jest na co się jedzie ważne jest żeby na miejscu lekarz dobrze zabiegi dobrał. 
Udanego pobytu życze.
Odpowiedz
#8
Hej dzięki.
18 maja wystawiono skierowanie i w tym dniu zaproponowano mi miejsce i termin. Terminy były trochę wcześniejsze, ale mi pasował właśnie ten,
Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Pozdrawiam z sanatorium☺ jestem tu pierwszy raz i popełniłam pierwsze błedy tzn.zaufałam lekarzowi ktory miał dobrac zabiegi dla mnie i co?okazało sie ze nie zapisał mi najlepszych zabiegow.troche jestem rozczarowana.Z rozmowy ze starymi bywalcami wynika ze trzeba duzo narzekac i przepychac sie łokciami hmm moze pójde do lekarza jutro i poprosze o zmiane.. moze mi zmieni plan zabiegów. Jak myslicie? Moze ktos doswiadczył podobnej syruacji?jak tu przekonac lekarza?

(18-10-2016, 08:55)mufa napisał(a): Jak to nie ma, kobieta u nas w szpitalu jeździ

Hej mfa a ta kobieta jezdzi z zusu?wiesz gdze ja skierowali?
Odpowiedz
#10
O zmianę zawsze można lekarza poprosić. Powiedz tylko konkretnie co Ci nie pasuje i dlaczego, a najlepiej to powymyślać jakiś konkretny powod, a że coś pobolewa po tym po tamtym itp. Ja osobiiście nie zmieniałem, ale przy mnie ludzie co niektóre zabiegi zmieniali, i jak juz byłem ze 3 razu ogólnie w takich miejscach to w żadnym nie było problemu ze zmianą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości