Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tec
#11
Ehh, to może nie dziel wątku, trudno, będzie dla wytrwałychOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
(17-11-2018, 01:16)Monika napisał(a): Przeczytałam po raz kolejny cały temat o Tecfiderze próbując sensownie podzielić go na mniejsze części.  Niestety, jakikolwiek podział sprawia, że w dyskusji pojawiają się "dziury". Np. jeden post dotyczy kilku tematów albo pasuje do kilku poddziałów. Przez to - nie sposób podzielić wątku tak, żeby całość dyskusji była spójna (momentami całkowicie wręcz traci sens). W związku z tym, mam pytanie do Was - czy Waszym zdaniem warto dzielić ten wątek? Zyskamy mniejsze tematy, ale stracimy spójność całości.

Nie trać czasu
Odpowiedz
#13
Nie, jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to przeczyta wszystkie informacje Uśmiech
Odpowiedz
#14
(17-11-2018, 08:31)agica napisał(a): Nie, jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to przeczyta wszystkie informacje Uśmiech

Też tak myślęUśmiech Ja się ucieszyłam że tyle jest tego wątku jak zaczęłam leczenie.
Odpowiedz
#15
Mozna wypisac podsumowanie z wątku, 10 czy więcej najważniejszych informacji od "użytkowników" na podstawie tego wątku.
Odpowiedz
#16
Dobry pomysł. Fakt, wątku nie da się sensownie podzielić. W zeszłym tygodniu przeczytałem cały i tylko cały tworzy logiczna całość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości