Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myśli samobójcze
#21
Witam kochani.
Dziękuję wam serdecznie za wasze wypowiedzi i za wsparcie?
Odeszło ode mnie to chore myślenie i jest dobrze już.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Odpowiedz
#22
Widzisz każdy ma czasem ten gorszy dzień.Cieszę się że pokonałeś ten stan ducha.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#23
(22-10-2018, 14:14)Tomasztop napisał(a): Witam kochani.
Dziękuję wam serdecznie za wasze wypowiedzi i za wsparcie?
Odeszło ode mnie to chore myślenie i jest dobrze już.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Do usługUśmiech jak trzeba Cię będzie opieprzyć że głupio myślisz, to też zgłoś się do nas, a teraz może zrób coś przyjemnego dla siebieOczko  jeszcze się lepiej poczujeszUśmiech
Odpowiedz
#24
(21-10-2018, 14:08)Dr.Strange napisał(a): Oho witaj w klubie.W chwilach załamania nerwowego zalecam Tr......ne.Dziala szybko i przepędza złe myśli.Psychiatra powinien pomóc.Nie wstydź sie skorzystać!

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Moja mała uwaga warta do zapamiętania. Nigdy ale to nigdy, nie stosujemy leków bez porozumienia z lekarzem !!! Zeby tez nie przyszlo komus do glowy, zeby szukac takich lekow na internecie. To, że komuś pomogł dany lek to nie znaczy, że i Nam pomoże, gorzej, może wręcz czasami zaszkodzić!!!
SM - owcy na roznym etapie choroby, biorą różne doraźne  leki (niektórzy mają też choroby wspoltowarzyszace ) i moga wchodzić w intereakcje. 
Druga sprawa to taka, osoby chorujace na SM są bardziej podatne na depresję i tu musi być podejscie holistyczne do pacjenta. Nie mierzmy wszystkich jedna miara.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości