Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból gardła i pocenie bez gorączki i przeziębienia...
#1
Ostatnio łapie mnie to co noc.Ktoś z Was też tak ma?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
(20-10-2018, 12:00)Dr.Strange napisał(a): Ostatnio łapie mnie to co noc.Ktoś z Was też tak ma?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Tak. Wietrzysz pokój przed snem? Wychłodź sobie sypialnie przed snem. Ja tak miałam codziennie przy Betaferonie mimo ze co 2 dzien iniekcja. Teraz tez mi sie zdaza. A biore Tec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Za gorąco w nocy i za suche powietrze, to wszystko, nie jest to objawem choroby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak napisała Anka wietrz pokój, kup nawilżacz powietrza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
A to ciekawe, to może być objaw choroby tyle, że nie SMu, wspomnij o tym lekarzowi następnym razem.

Rzeczy typu nieżyt nosa, gardła, pocenie się nadmierne, wypadanie włosów w SMie występują jako efekty interferonów.
Odpowiedz
#5
(27-10-2018, 12:51)WorkBorg napisał(a): A to ciekawe, to może być objaw choroby tyle, że nie SMu, wspomnij o tym lekarzowi następnym razem.

Rzeczy typu nieżyt nosa, gardła, pocenie się nadmierne, wypadanie włosów w SMie występują jako efekty interferonów.

Przy Tec tez moga leciec wlosy. Juz tu tez kobitki o tym pisaly. Mi leca ale jakos nie w ogromnej ilosci. Ale fakt reszta to nie zwiazane z SM.
Odpowiedz
#6
(27-10-2018, 13:27)Anka napisał(a):
(27-10-2018, 12:51)WorkBorg napisał(a): A to ciekawe, to może być objaw choroby tyle, że nie SMu, wspomnij o tym lekarzowi następnym razem.

Rzeczy typu nieżyt nosa, gardła, pocenie się nadmierne, wypadanie włosów w SMie występują jako efekty interferonów.

Przy Tec tez moga leciec wlosy. Juz tu tez kobitki o tym pisaly. Mi leca ale jakos nie w ogromnej ilosci. Ale fakt reszta to nie zwiazane z SM.

To prawda, masz rację, bardziej chodziło mi o to, że wypadanie włosów jest objawem terapii a nie procesu choroby.
Odpowiedz
#7
Gardło często mnie kiedyś bolało ale okazało się to efektem refluksu. Pocenie to niestety też u mnie często występują i się do tego przyzwyczaiłam.
Ostatnio jak odbierałam leki to akurat pociągałam nosem i lekarka wtedy powiedziala, że to efekt po tecfiderze bo sporo pacjętów o tym mówiło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości