Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
morsowanie
#51
[emoji2356]


Agica gratulacje, podziwiam, wiem że zimno jest zdrowe, ale nie wiem czy bym się przemogła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#52
Ja agica probowalam kiedys pod prysznicem na krotko polewac najpierw stopy pozniej lydki to tak mi sie nogi spiely w bolu ze nie moglam zrobic kroku myslalam ze mi sie lydki polamia
Odpowiedz
#53
(23-02-2020, 19:24)hela napisał(a): [emoji2356]


Agica gratulacje, podziwiam, wiem że zimno jest zdrowe, ale nie wiem czy bym się przemogła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję Uśmiech no tak nawet największe szaleństwa robimy z głową, u mnie przygotowanie tak naprawdę trwało dwa sezony Uśmiech
Odpowiedz
#54
(23-02-2020, 19:42)Anka napisał(a): Ja agica probowalam kiedys pod prysznicem na krotko polewac najpierw stopy pozniej lydki to tak mi sie nogi spiely w bolu ze nie moglam zrobic kroku myslalam ze mi sie lydki polamia
Jak w upalne dni mam problem z krążeniem i opuchnięte nogi, to polewam zimną wodą, ale same łydki. Stopy mega wrażliwe, na początku obowiązkowo buty neoprenowe, jak ktoś wchodzi bez to czuje wbijane szpilki. Jeszcze w tym sezonie planuję wejść w crocsach, żeby trochę rozruszać moją nogę sponiewieraną rzutami Oczko

(23-02-2020, 18:59)e-smka napisał(a): Coco jumbo i do przodu :-D
O to to  Cwaniak

(23-02-2020, 19:55)JMonika79 napisał(a):
(23-02-2020, 19:42)Anka napisał(a): Ja agica probowalam kiedys pod prysznicem na krotko polewac najpierw stopy pozniej lydki to tak mi sie nogi spiely w bolu ze nie moglam zrobic kroku myslalam ze mi sie lydki polamia

Haha,  właśnie otóż to, ja tez kiedyś probowalam pod prysznicem i wyzej niz kolana nie dalam rady, no i kiedys na basenie po saunie zagralam bohatera i suip pod zimny prysznic. Wyskoczylam z niego szybciej niż weszlam Duży uśmiech wytrzymałośc na zimno zdecydowanie nie jest moją dobrą stroną dlatego tymbardziej chylę czoła Agica Oczko
Hihi malutkie kroczki i zawsze do przodu Uśmiech
Odpowiedz
#55
Bardzo dziękuję za plusiki i za wsparcie w tym wielkim wyzwaniu. Cieszę się, że dzięki temu uda mi się wkrótce odwiedzić to magiczne miejsce Uśmiech buziaki dla Was. Pozdrawiam



https://www.facebook.com/182044589152009...478353294/
Odpowiedz
#56
Jejku ogromne gratulacje!bardzo sie ciesze Uśmiech
Odpowiedz
#57
(29-02-2020, 12:11)Kaczucha napisał(a): Jejku ogromne gratulacje!bardzo sie ciesze Uśmiech
Serce  Serce Serce Serce
Odpowiedz
#58
(29-02-2020, 15:07)e-smka napisał(a): Gratulacje!!!!!
Przytulanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości