Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znieczulenie
#1
znieczulenie podczas zabiegu/operacji

Wczoraj dzwonili ze szpitala że 5 lutego mam zabieg a co za tym idzie znieczulenie. Czy ktoś z Was wie coś o przeciwwskazaniach do danego typu znieczulenia? Jak babka usłyszała że mam SM to od razu inny termin spotkania z anestezjologiem mi wyznaczyła
Odpowiedz
#2
(11-10-2018, 13:06)mufa napisał(a): znieczulenie podczas zabiegu/operacji

Wczoraj dzwonili ze szpitala że 5 lutego mam zabieg a co za tym idzie znieczulenie. Czy ktoś z Was wie coś o przeciwwskazaniach do danego typu znieczulenia? Jak babka usłyszała że mam SM to od razu inny termin spotkania z anestezjologiem mi wyznaczyła


Ja rozmawialam kiedys o tym z moim neuro i mowil ze nie przeciwskazan do znieczulen. Kwestia jaki zbieg? Jakie znieczulenie? Kolano?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
nie wiem, ale chirurg wyrywała mi 8 w sobotę i zapytała czy przyjmuję jakieś leki, po czy dała mi 6 zastrzyków i przepisała antybiotyk.
Odpowiedz
#4
(11-10-2018, 13:48)agica napisał(a): nie wiem, ale chirurg wyrywała mi 8 w sobotę i zapytała czy przyjmuję jakieś leki, po czy dała mi 6 zastrzyków i przepisała antybiotyk.


Ja znieczulenie mocne u stomatologa biore. Ale kwestia o jakie znieczulenie pyta mufa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Ja miałam kilka lat temu operację w znieczuleniu ogólnym, i żadnych przeciwwskazań nie było.
Odpowiedz
#6
Ja miałam 2 zabiegi w narkozie ogólnej i SM nie było przeciwskazaniem. Samo znieczulenie zniosłam bardzo dobrze. Na chorobę i objawy w żaden sposób nie wpłynęło .Ostani zabieg miałam 2 lata temu, chyba że od tej pory się cos zmieniło.
Odpowiedz
#7
(11-10-2018, 13:58)Anka napisał(a):
(11-10-2018, 13:48)agica napisał(a): nie wiem, ale chirurg wyrywała mi 8 w sobotę i zapytała czy przyjmuję jakieś leki, po czy dała mi 6 zastrzyków i przepisała antybiotyk.


Ja znieczulenie mocne u stomatologa biore. Ale kwestia o jakie znieczulenie pyta mufa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no właśnie czy to zabieg ze znieczuleniem miejscowym, czy operacja z ogólnym
Odpowiedz
#8
Jeżeli miejscowe - bez problemu, generalne - nie w trakcie rzutu.
Odpowiedz
#9
Ja miałam w 2017 operacje w znieczuleniu ogólnym, bez problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Tak zapomniałam dopisać że o kolano chodzi. Muszę do tego czasu poprawić wyniki morfologii i będzie ok
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości