Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strach
#81
Albo głodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Anna Zet ja tez mam poranki cięższe niż wieczory, chyba przez to ze w nocy się nie ruszam i gorzej mi się rano chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#82
(18-10-2018, 13:48)hela napisał(a): Albo głodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Anna Zet ja tez mam poranki cięższe niż wieczory, chyba przez to ze w nocy się nie ruszam i gorzej mi się rano chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No tak, tylko czemu badanie nic nie wykazało...
Odpowiedz
#83
U mnie badanie nie wykazuje niczego nowego, w sensie nie mam niczego czego nie miałabym wcześniej. Jeżeli badanie nic nie wykazuje to chyba dobrze? Moze te objawy nie z sm, a moze to tylko chwilowe pogorszenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#84
(16-10-2018, 21:19)Dr.Strange napisał(a):
(16-10-2018, 20:34)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 20:23)Dr.Strange napisał(a):
(16-10-2018, 19:55)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 19:43)Dr.Strange napisał(a): Wrócę jeśli będzie ze mną już naprawdę źle.Mam tu mieszkanie.Rodzice są już starzy i byłbym dla nich sporym obciążeniem.Poza tym chyba nie za bardzo byliby chętni mojemu powrotowi...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Rozumiem. A jak sprawa z dziewczyna? Myslisz czy sie oswiadczyc? Czy jednak zapowiada sie koniec zwiazku? Pytam wprost bo jak nie ma rodziny blisko ani nikogo bliskiego to tak slabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Póki co chcę wiedzieć co mi dolega.Nie chcę jej skazywać na ew dożywotnią opiekę nade mną.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


W piatek masz rezonans. Jak robisz prywatnie jest szansa ze tego samego dnia bedzie opis. Daj znac co tam wyszlo i czy wyszlo cos niepokojacego. A teraz jak pisal WorkBorg odpocznij, obejrzyj film, zjedz cos dobrego, napij sie piwa. Zrob cos co ci poprawi nastroj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki ale wynik będzie raczej w przyszłym tygodniu.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Hej. I co dotarłeś na mri? Daj znać jak będzie opis.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#85
(19-10-2018, 14:33)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 21:19)Dr.Strange napisał(a):
(16-10-2018, 20:34)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 20:23)Dr.Strange napisał(a):
(16-10-2018, 19:55)Anka napisał(a): Rozumiem. A jak sprawa z dziewczyna? Myslisz czy sie oswiadczyc? Czy jednak zapowiada sie koniec zwiazku? Pytam wprost bo jak nie ma rodziny blisko ani nikogo bliskiego to tak slabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Póki co chcę wiedzieć co mi dolega.Nie chcę jej skazywać na ew dożywotnią opiekę nade mną.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


W piatek masz rezonans. Jak robisz prywatnie jest szansa ze tego samego dnia bedzie opis. Daj znac co tam wyszlo i czy wyszlo cos niepokojacego. A teraz jak pisal WorkBorg odpocznij, obejrzyj film, zjedz cos dobrego, napij sie piwa. Zrob cos co ci poprawi nastroj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki ale wynik będzie raczej w przyszłym tygodniu.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Hej. I co dotarłeś na mri? Daj znać jak będzie opis.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej dzięki za pamięc.Niestety Pani wczoraj zadzwoniła i poprosiła mnie o przesunięcie badania na wtorek więc pozostaje czekać kilka dni jeszcze...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#86
(19-10-2018, 18:48)Dr.Strange napisał(a):
(19-10-2018, 14:33)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 21:19)Dr.Strange napisał(a):
(16-10-2018, 20:34)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 20:23)Dr.Strange napisał(a): Póki co chcę wiedzieć co mi dolega.Nie chcę jej skazywać na ew dożywotnią opiekę nade mną.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


W piatek masz rezonans. Jak robisz prywatnie jest szansa ze tego samego dnia bedzie opis. Daj znac co tam wyszlo i czy wyszlo cos niepokojacego. A teraz jak pisal WorkBorg odpocznij, obejrzyj film, zjedz cos dobrego, napij sie piwa. Zrob cos co ci poprawi nastroj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki ale wynik będzie raczej w przyszłym tygodniu.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Hej. I co dotarłeś na mri? Daj znać jak będzie opis.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej dzięki za pamięc.Niestety Pani wczoraj zadzwoniła i poprosiła mnie o przesunięcie badania na wtorek więc pozostaje czekać kilka dni jeszcze...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


To nie fajnie. Szkoda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#87
Trochę się denerwuje...ale fajnie że się interesujesz...to miłe....

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#88
(18-10-2018, 19:03)hela napisał(a): U mnie badanie nie wykazuje niczego nowego, w sensie nie mam niczego czego nie miałabym wcześniej. Jeżeli badanie nic nie wykazuje to chyba dobrze? Moze te objawy nie z sm, a moze to tylko chwilowe pogorszenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ale jeśli miałaś np. problemy z nogą, i był to niedowład i załóżmy, że się nie cofnął to badanie to wykazuje jak rozumiem?
Odpowiedz
#89
U mnie pokazuje słabszą lewą stronę, pozostałość po rzucie, oprócz innych atrakcji typu problem z równowagą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, badanie powinno pokazać takie rzeczy typu niedowład


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#90
(19-10-2018, 19:57)hela napisał(a): U mnie pokazuje słabszą lewą stronę, pozostałość po rzucie, oprócz innych atrakcji typu problem z równowagą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, badanie powinno pokazać takie rzeczy typu niedowład


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W jakim badaniu wychodzi problem z równowagą? Bo powiem Ci że jak w nocy wstaję do dziecka to się zataczam...
Mnie kazała chodzić tiptopkami, palec nos próba, stanie ze stopami złączonymi i ręce do przodu i zamknąć oczy. Ciekawa jestem czy to nie za mało, żeby stwierdzić takie zaburzenia...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości