Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strach
#61
Kochani. Najlepsza akcja była w nocy, bo wstałam do dziecka i nogi jakby odmówiły posłuszeństwa, potem spacerowałam po kuchni i jakoś szłam...Badanie neurologiczne nie wykazało żadnych uchybień, czyli wariuję...albo coś jest nie tak, ale jeszcze nie narobiło większego bałaganu. Nie bardzo wierzę w to badanie. Rzutu nie ma, leczenia nie ma. Ja rano schodziłam, myślałam, że stracę przytomność w aucie, teraz jest ciut lepiej...Neurolog na moje pytanie czy zmiany w mózgu mogą powodować dolegliwości psychiczne powiedziała, że tego nie wie nikt, a ja według niej mam dwie choroby...

(15-10-2018, 14:13)Dr.Strange napisał(a):
(15-10-2018, 11:39)Anna Zet napisał(a): Hej, biorę lek od psychiatry od dwóch dni. Wszystkie objawy się nasiliły. Totalna niemoc, lęki, słabe ciało - całe. Trudno mi się oddycha, boli skroń, oko, policzek, zęby po jednej stronie. Nie mam siły na nic..boję się że nie dojdę jutro do lekarza...i że nie dojadę taka jestem słaba...masakra. Może sm już mi tak naniszczył w głowie rozuiem teraz czemu ludzie z sm popełniają samobójstwa...
Ja biorę doraźnie Tranxene.Przez 2 dni jest ok ale potem zjazd jak u Ciebie.Kompletna słebość.Brak sił w nogach i chęć jak najszybszego położenia się w łóżku.Jestem umówiony na rezonans rdzenia ale chyba pojadę taxi bo boję się że nie dam rady.Też jestem ciekaw czy to efekt odstawienia psychotropu czy choroby...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

No właśnie, ja dziś powiedziałam, że mam zmiany pewnie w rdzeniu, lekarz powiedział, że zrobimy badanie to będziemy wiedzieć. Nie badałeś się tak?
Odpowiedz
#62
W piątek będę miał rezonans.Nogi strasznie bolą a męczliwość sprawia że obawiam się czy dam radę choćby dojść do sklepu...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#63
(16-10-2018, 19:26)Dr.Strange napisał(a): W piątek będę miał rezonans.Nogi strasznie bolą a męczliwość sprawia że obawiam się czy dam radę choćby dojść do sklepu...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Masz rodzine, znajomych? Mieszkasz sam? W miescie rodzinnym czy gdzies wyjechales? Nie masz nikogo kto by ci pomogl? Chocby z zakupami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#64
Rodzina jest daleko...jest przyjaciel sąsiad ale on bierze chemię.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#65
(16-10-2018, 19:30)Dr.Strange napisał(a): Rodzina jest daleko...jest przyjaciel sąsiad ale on bierze chemię.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


A dlaczego nie wrocisz do domu? Nie pracujesz przeciez. Dobrze pamietam? Czy cie z kims pomylilam? Jesli nie czujesz sie na silach zeby wrocic do pracy, albo zeby zrobic zakupy to warto wrocic do domu. Piszesz ze zle sie czujesz itd wiec nie boisz sie ze cos tfu tfu moze sie stac? Kto ci pomoze? Nie zycze ci zle! Zeby bylo jasne! Ale latwiej jak sie ma na kogo liczyc jakbys cos tam sie wydarzylo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#66
Wrócę jeśli będzie ze mną już naprawdę źle.Mam tu mieszkanie.Rodzice są już starzy i byłbym dla nich sporym obciążeniem.Poza tym chyba nie za bardzo byliby chętni mojemu powrotowi...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#67
(16-10-2018, 19:43)Dr.Strange napisał(a): Wrócę jeśli będzie ze mną już naprawdę źle.Mam tu mieszkanie.Rodzice są już starzy i byłbym dla nich sporym obciążeniem.Poza tym chyba nie za bardzo byliby chętni mojemu powrotowi...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Rozumiem. A jak sprawa z dziewczyna? Myslisz czy sie oswiadczyc? Czy jednak zapowiada sie koniec zwiazku? Pytam wprost bo jak nie ma rodziny blisko ani nikogo bliskiego to tak slabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#68
(16-10-2018, 18:49)Monika napisał(a): Anna, jak się czujesz? Udało Ci się dotrzeć dziś na wizytę u lekarza?

Kochani. Najlepsza akcja była w nocy, bo wstałam do dziecka i nogi jakby odmówiły posłuszeństwa, potem spacerowałam po kuchni i jakoś szłam...Badanie neurologiczne nie wykazało żadnych uchybień, czyli wariuję...albo coś jest nie tak, ale jeszcze nie narobiło większego bałaganu. Nie bardzo wierzę w to badanie. Rzutu nie ma, leczenia nie ma. Ja rano schodziłam, myślałam, że stracę przytomność w aucie, teraz jest ciut lepiej...Neurolog na moje pytanie czy zmiany w mózgu mogą powodować dolegliwości psychiczne powiedziała, że tego nie wie nikt, a ja według niej mam dwie choroby...
Odpowiedz
#69
(16-10-2018, 19:55)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 19:43)Dr.Strange napisał(a): Wrócę jeśli będzie ze mną już naprawdę źle.Mam tu mieszkanie.Rodzice są już starzy i byłbym dla nich sporym obciążeniem.Poza tym chyba nie za bardzo byliby chętni mojemu powrotowi...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Rozumiem. A jak sprawa z dziewczyna? Myslisz czy sie oswiadczyc? Czy jednak zapowiada sie koniec zwiazku? Pytam wprost bo jak nie ma rodziny blisko ani nikogo bliskiego to tak slabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Póki co chcę wiedzieć co mi dolega.Nie chcę jej skazywać na ew dożywotnią opiekę nade mną.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#70
To idź do lekarza w końcu, pomoże to nie tylko Tobie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości