Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prążki oligoklonalne/ indeks igG
#41
Dzięki bardzo!
Odpowiedz
#42
U mnie jest tak:
Prążki oligoklonalne IgG w PMR obecne (typ 2), wskaźnik albuminowy 3,0, wskaźnik IgG 1,67 (dodatni).
Albumina (surowica) 5,03 g/dl (norma 3,5-5)
Albumina w PMR 15,22 mg/dl (norma 10-30)
IgG (surowica) 13,37 g/l (norma 6,9-14)
IgG w PMR 6,77 mg/dl (norma 1-3)
Wskaźnik Linka 1,673 (norma 0,3-0,7)

I jeszcze jakieś inne wyniki ale chyba tamte cię nie interesują Oczko
Odpowiedz
#43
Dzięki bardzo, jeżeli ktoś będzie chętny do podzielenia się wynikami, to do 15 października piszcie śmiało, później będę to opracowywał, więc nie gwarantuje, że użyje tych danych. Raz jeszcze - dzięki bardzo wszystkim za podzielenie się wynikami!
Odpowiedz
#44
(08-10-2018, 19:15)WorkBorg napisał(a): Dzięki bardzo, jeżeli ktoś będzie chętny do podzielenia się wynikami, to do 15 października piszcie śmiało, później będę to opracowywał, więc nie gwarantuje, że użyje tych danych. Raz jeszcze - dzięki bardzo wszystkim za podzielenie się wynikami!


Na zdrowie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#45
Napisz jak prezentacja wypadłaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#46
Super, mam nadzieję że coś się przyda do prezentacji Uśmiech to my takie Twoje króliki doświadczalne Duży uśmiech żarcik oczywiście Oczko
Odpowiedz
#47
Do prezentacji się wszystko przyda.

Staram się potwierdzić badania z 1996, jestescie jednym z trzech źródeł. Mam prawie stu pacjentów zdiagnozowanych po 2010 już, więc jest to miarodajna próbka.
Odpowiedz
#48
(27-09-2018, 16:39)Czy mogłabym prosic o weryfikacje moich wyników? Nie mogę nigdzie znalezdz odpowiedników z góry dxiekowac napisał(a):
(27-09-2018, 16:32)Anka napisał(a): Skomentujesz? [emoji3] z gory dziekuje i przepraszam ze mecze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę dwa słowa dopowiedzieć, ale nie jestem twoim lekarzem, więc bierz przymiarkę.

Standardowo, typ ii, powszechny w SMie, czyli stan zapalny tylko w OUN, który odpowiada za rozróbę. Dziwne, że indeksu igG ci nie wyliczyli. (przekroczony ;Oczko

Jako ciekawostka - czasami samo igG jest podwyższone, bez prążków, ale wtedy jest zazwyczaj bardzo delikatnie podwyższone, minimalnie wręcz, to też w zasadzie potwierdza diagnozę.

PS Ale widzę na bogato masz te wyniki, ze zdjęciem z probówek!

(08-10-2018, 20:02)Przesyłam wyniki w załączniku prosze o weryfikacje z góry dziekujeAnka napisał(a):
(08-10-2018, 19:15)WorkBorg napisał(a): Dzięki bardzo, jeżeli ktoś będzie chętny do podzielenia się wynikami, to do 15 października piszcie śmiało, później będę to opracowywał, więc nie gwarantuje, że użyje tych danych. Raz jeszcze - dzięki bardzo wszystkim za podzielenie się wynikami!


Na zdrowie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(08-10-2018, 22:22)Emi napisał(a):
(27-09-2018, 16:39)Czy mogłabym prosic o weryfikacje moich wyników? Nie mogę nigdzie znalezdz odpowiedników z góry dxiekowac napisał(a):
(27-09-2018, 16:32)Anka napisał(a): Skomentujesz? [emoji3] z gory dziekuje i przepraszam ze mecze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę dwa słowa dopowiedzieć, ale nie jestem twoim lekarzem, więc bierz przymiarkę.

Standardowo, typ ii, powszechny w SMie, czyli stan zapalny tylko w OUN, który odpowiada za rozróbę. Dziwne, że indeksu igG ci nie wyliczyli. (przekroczony ;Oczko

Jako ciekawostka - czasami samo igG jest podwyższone, bez prążków, ale wtedy jest zazwyczaj bardzo delikatnie podwyższone, minimalnie wręcz, to też w zasadzie potwierdza diagnozę.

PS Ale widzę na bogato masz te wyniki, ze zdjęciem z probówek!
Odpowiedz
#49
Jeżeli zamieścisz, mogę ze dwa słowa skrobnąć, ale nic nie zastąpi konsultacji ze swoim neurologiem, który zna historię choroby.
Odpowiedz
#50
Dodałam w załączniku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości