Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy SM zawsze tak boli?
#31
(16-10-2018, 13:40)Dr.Strange napisał(a): Tak tak wiem weź się w garść i zacznij się leczyćUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Tego czy mam czy nie mam SM wy nie ustaliliście i nie ustalicie a diagnoza nerwicy przy tylu objawach mnìe nie satysfakcjonuje.Zobaczymy co pokaże rezonans ww odcinków i wtedy będę wiedział więcej.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Do tego czasu nie czytaj internetu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(16-10-2018, 13:49)Dr.Strange napisał(a): Hela wg twojego toku myślenia SM może mieć tylko ten kto ma diagnozę SM ?Uśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Nie. Jasne ze nie. Ale ty lekarzem nie jestes wiec nie doagnozuj sie sam. Twoje objawy moga wskazywac na cos zupelnie innego niz SM. A nerwica to skad pomysl ze ja masz? Bo duzo osob pisze ostatnio na ten temat na forum? Idz zrob badania i idz z nimi do neuro. Pozniej napisz co ci wyszlo. Masz ustalony termin badania?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#32
Na tym diagnoza polega. Sam nie masz ani wiedzy ani kompetencji żeby się zdiagnozować. Przed diagnozą też mieliśmy sm, tylko jakoś nikt sam sobie tego pieroństwa nie wmawia. Ja nie wiem, ale to wygląda tak jakbys chciał mieć sm, na siłę szukasz potwierdzenia swoich objawów. Bez oficjalnej diagnozy i tak się nie możesz leczyc, to po co Ci to?
Odpowiedz
#33
Na powżnie, z sympatią, bo widzę, że przechodzisz przez straszne gówno -- nie czytaj w internecie. Objawy od tego nie ustąpią, ale nie będziesz się podgrzewał. Nie wiem, czy masz SM czy nie, ale to nie ma znaczenia w tej chwili - zadbaj o siebie ogólnie, o swój stan psychiczny, bo to możesz zrobić bez diagnozy czegokolwiek. Napij się dobrego wina, obejrzyj film, staraj się jak najmniej myśleć o tym -- zrobiłeś wszystko co w twojej mocy na razie, będziesz miał wyniki rezonansu, skonsultujesz z lekarzem, wspólnie ustalicie co dalej.

A kawałek który podesłałem, to dobry moment do rozpoczęcia -- mnie relaksuje.

Trzymam kciuki.
Odpowiedz
#34
(16-10-2018, 18:33)WorkBorg napisał(a): Na powżnie, z sympatią, bo widzę, że przechodzisz przez straszne gówno -- nie czytaj w internecie. Objawy od tego nie ustąpią, ale nie będziesz się podgrzewał. Nie wiem, czy masz SM czy nie, ale to nie ma znaczenia w tej chwili - zadbaj o siebie ogólnie, o swój stan psychiczny, bo to możesz zrobić bez diagnozy czegokolwiek. Napij się dobrego wina, obejrzyj film, staraj się jak najmniej myśleć o tym -- zrobiłeś wszystko co w twojej mocy na razie, będziesz miał wyniki rezonansu, skonsultujesz z lekarzem, wspólnie ustalicie co dalej.

A kawałek który podesłałem, to dobry moment do rozpoczęcia -- mnie relaksuje.

Trzymam kciuki.


Kawalek ciekawy choc ja osobiscie lubie mocniejsze granie. Ale ja z tych co doceniaja roznego rodzaju dzwieki. Muzyke uwielbiam. Poza dwoma gatunkami muzycznymi ktorych kompletnie nie czuje. Plus za wrzucenie nuty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości