Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powitanie
#1
Cześć.Witam wszystkich.
Mam sm zdiagnozowane w tym roku.Objawy jak się dokopać to od 18 lat.Ale zawsze zwalało się na coś innego stres,przepracowanie,zła pogoda,zły dzień,a to każdego czasami boli głowa,może migrena,spastyczność może brak witamin może ze stresu,zawsze przechodziło,ale jak już zataczałam się na ulicy to było grubo,
diagnoza trwała u mnie długo.jak miałam prawdopodobnie  rzut i byłam w szpitalu -badał mnie jakiś lekarz który wezwał na konsultację ortopedę .ten stwierdził przeciążenie  i mam iść do ogólnego po zwolnienie i zapisać się do ortopedy na dalsze leczenia oraz mam kupić sobie kule ,żeby funkcjonować w odciążeniu.2 tygodnie zwolnienia przeszło.jak przeciążenie to ok .lekarz chyba się zna.potem ortopeda mnie leczył.structum  i rehabilitacja.ogólnie długa droga zanim trafiłam do neurologa.Ten zrobił eeg głowy,nic nie wyszło.czas leciał aż neuro wpadł na pomysł i dostałam rezonans .wyszły multum zmian demielizacyjnych.ale potem pokierowali jeszcze na punkcję wyszły te prążki.i orzekli sm.Chodzę na wizyty  do kopernicusa gdańsk.Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Cześć, miło Cię poznać, na posty powitalne mamy wątek "przedstaw się", adminki pewnie ten post przeniosą, rozgość sięUśmiech jesteś w programie?
Odpowiedz
#3
(13-09-2018, 14:25)hela napisał(a): Cześć, miło Cię poznać, na posty powitalne mamy wątek "przedstaw się", adminki pewnie ten post przeniosą, rozgość sięUśmiech  jesteś w programie?

Nie bardzo wiem gdzie to jest.nie.nie jestem.na wypisie napisali,że zapisali mnie do kolejki na nfz.solumedrol dostałam.5 butelek.
Odpowiedz
#4
Nie wiem ile się u Ciebie czeka na leki, zapytaj czy długo będziesz czekać, teraz nie ma rejonizacji, i sama możesz poszukać ośrodka w którym szybko dostaniesz leki, ja jakbym czekała na leki u siebie w szpitalu czekałabym 1,5 roku.
Odpowiedz
#5
Hej. Witamy na forum. Widzę, że jesteśmy z tego samego miasta. Atakuj po leki w Gdyni - od tego roku mają program także o ile mi wiadomo od ręki leki lub polanki. Kto pyta nie błądzi także śmiało pytaj to napewno o ile będziemy mogły to pomożemy Uśmiech
Odpowiedz
#6
(13-09-2018, 18:25)Natasza napisał(a): Hej. Witamy na forum. Widzę, że jesteśmy z tego samego miasta. Atakuj po leki w Gdyni - od tego roku mają program także o ile mi wiadomo od ręki leki lub polanki. Kto pyta nie błądzi także śmiało pytaj to napewno o ile będziemy mogły to pomożemy Uśmiech

Tak gdynia.byłam na diagnostyce na placu kaszubskim i tam to żle wspominam.i sor gdzie neurologa nie poprosili na konsultację i w póżniejszym terminie oddział. dużo by opowiadać.trzeba to przeżyć.warunki tragiczne.może teraz się zmieniło.nie wiem bo omijam szerokim łukiem.

(13-09-2018, 18:25)Natasza napisał(a): Hej. Witamy na forum. Widzę, że jesteśmy z tego samego miasta. Atakuj po leki w Gdyni - od tego roku mają program także o ile mi wiadomo od ręki leki lub polanki. Kto pyta nie błądzi także śmiało pytaj to napewno o ile będziemy mogły to pomożemy Uśmiech

chyba ,że redłowo.nie orientowałam się.
Odpowiedz
#7
(13-09-2018, 18:48)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(13-09-2018, 18:25)Natasza napisał(a): Hej. Witamy na forum. Widzę, że jesteśmy z tego samego miasta. Atakuj po leki w Gdyni - od tego roku mają program także o ile mi wiadomo od ręki leki lub polanki. Kto pyta nie błądzi także śmiało pytaj to napewno o ile będziemy mogły to pomożemy Uśmiech

Tak gdynia.byłam na diagnostyce na placu kaszubskim i tam to żle wspominam.i sor gdzie neurologa nie poprosili na konsultację i w póżniejszym terminie oddział. dużo by opowiadać.trzeba to przeżyć.warunki tragiczne.może teraz się zmieniło.nie wiem bo omijam szerokim łukiem.

(13-09-2018, 18:25)Natasza napisał(a): Hej. Witamy na forum. Widzę, że jesteśmy z tego samego miasta. Atakuj po leki w Gdyni - od tego roku mają program także o ile mi wiadomo od ręki leki lub polanki. Kto pyta nie błądzi także śmiało pytaj to napewno o ile będziemy mogły to pomożemy Uśmiech

chyba ,że redłowo.nie orientowałam się.
Tylko w Szpitalu miejskim w redłowie nie ma neurologii. Nie wiem kiedy byłaś ale mnie tam zdiagnozowano w styczniu tego roku. Byłam również w UCK w Gdańsku gdzie stwierdzono przeciążenie kręgosłupa w odcinku szyjnym i do domu. I chcąc nie chcąc do Gdyni gdzie lekarka na SOR powiedziała,że to prawdopodobnie SM. Warunki jak warunki rewelacji nie ma, ale nie leżeć tylko iść po leki to co innego. Chociaż ja ze względu na brak programu lekowego w Gdyni po diagnozie zaczęłam się leczyć na Polankach i tam kontynuję leczenie.
Odpowiedz
#8
Hej Uśmiech powodzenia w szybkim załatwieniu leczenia
Odpowiedz
#9
No a ja od lipca jeżdżę do Gdyni po leki bo na Polankach niebylo wtedy leków. Szału nie ma, ale tecfidera jest a to najwazniejsze. Wpadam tam tylko na chwilę raz na miesiąc. Fakt w razie rzutu pojadę na Polanki bo tam jest fajny mały oddział no a Gdynia to moloch.
Odpowiedz
#10
(14-09-2018, 13:34)Blanka napisał(a): No a ja od lipca jeżdżę do Gdyni po leki bo na Polankach niebylo wtedy leków. Szału nie ma, ale tecfidera jest a to najwazniejsze. Wpadam tam tylko na chwilę raz na miesiąc. Fakt w razie rzutu pojadę na Polanki bo tam jest fajny mały oddział no a Gdynia to moloch.

Cześć.a jak tam trafić?jadąc skm gdzie najlepiej wysiąść i czy daleko od peronu.Nie mam samochodu.na polanki chodzi mi.jechałabym z gdyni w stronę gdańska.dzięki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości