Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie suplementy stosujecie na co dzień?
Na początku robiłam normalnie no dostałam zepsuty pistolet Oczko teraz tylko nim trzaskam
Odpowiedz
(06-11-2019, 20:17)Bubka napisał(a): Na początku robiłam normalnie no dostałam zepsuty pistolet Oczko teraz tylko nim trzaskam
Ja już jeden zajechałem Duży uśmiech
Odpowiedz
(06-11-2019, 17:57)Endriu napisał(a):
(06-11-2019, 16:54)klaudia26 napisał(a): Rzeczywiscie copaxone ma w skutkach ubocznych wpisanego raka skóry.
Ja nie miałam po nim żadnych skutków ubocznych. Brałam go przez dwa lata.

Dlaczego zmieniłaś? I na jaki lek?

Na mnie copaxone niestety nie działał więc lekarz zdecydował że trzeba go zmienić. Teraz mam aubagio.
Odpowiedz
Mnie pytali czy mam dzieci, a że nie mam to pytali czy chce mieć. Dlatego taki wybór. I oby działało jak najdłużej.
Odpowiedz
Kochani powracamy do tematu o suplementach. Mozecie zalozyc nowy watek na inne "pogaduszki " Oczko
Odpowiedz
(06-11-2019, 23:40)Joanna napisał(a): Kochani powracamy do tematu o suplementach. Mozecie zalozyc nowy watek na inne "pogaduszki " Oczko

Joanna nazwe wymyslilas  super.  Oczko
Ostatnio bardzo aktywnie jest na foruM
Mysle ze duzo osob podobnie jak ja wchodzi tam gdzie niebieska kropka i nie zwraca uwagi na temat watku i odpisuje
Ps. Wymyslilas to zakladaj watek „ Pogaduszki-luzne rozmowy o wszystkim i o niczym. Spotkaly sie dwie baby na straganie” Duży uśmiech Język
Odpowiedz
Jest taki wątek „porozmawiajmy nie tylko o sm” zdaje sie się nazywa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Może kogoś zainteresuje https://www.youtube.com/watch?v=gGi7WU2t4eg
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości