Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie suplementy stosujecie na co dzień?
#11
Kupiłem ACL w kapsułkach. Biorę od 5 dni. Jestem ciekaw efektów. 
Po wakacyjnej przerwie wróciłem też do witaminy D. W tym momencie biorę tylko:
  • ACL
  • witamian D
  • Aspargin
  • B complex
  • olej lniany

Czuję, że potrzebuję się wzmocnić, więc będę rozbudowywał tę listę.
Odpowiedz
#12
Ja skromnie. Łykam witaminę D - codziennie, według zaleceń neurologa, a poza tym mix witaminowy (coś jak nasz polski Vigor) z magnezem.
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#13
A stosuje/stosował, ktoś z was suplement PQQ ?
Odpowiedz
#14
A co to?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
(16-06-2017, 17:02)marek232 napisał(a): A stosuje/stosował, ktoś z was suplement PQQ ?

Cześć
Zaciekawiles mnie i już wrzuciłem do wujka googla. Pierwszy link otwarty i wiesz co od razy zamknąłem. Widać jak dla mnie że to jakać bzdura, podobna do odchudzania - 100 kilo mniej w tydzien. Wedlug mnie strata czasu, strata w razie czego wydanych pieniędzy (chociaz nawet nie doczekalem do wyswietlenia ceny na stronie).
Jak myslisz inaczej albo masz jakies treściwe i dobre informacje, to sorry, ja się moge mylić.
Odpowiedz
#16
[quote pid='5790' dateline='1497643715']
Cytat:hela
Cytat:a co to?

miedzyinnymi tutaj o tym pisze:
http://www.nastrazyzdrowia.pl/artykuly-o...tochondria



baryla1969
(16-06-2017, 17:02)marek232 napisał(a): A stosuje/stosował, ktoś z was suplement PQQ ?

Cześć
Zaciekawiles mnie i już wrzuciłem do wujka googla. Pierwszy link otwarty i wiesz co od razy zamknąłem. Widać jak dla mnie że to jakać bzdura, podobna do odchudzania - 100 kilo mniej w tydzien. Wedlug mnie strata czasu, strata w razie czego wydanych pieniędzy (chociaz nawet nie doczekalem do wyswietlenia ceny na stronie).
Jak myslisz inaczej albo masz jakies treściwe i dobre informacje, to sorry, ja się moge mylić.
[/quote]

Witam

Nie mam potwierdzonych informacji czy to działa, dzisiaj się na to natknąłem szukając w internecie suplementów dla tej choroby i chciałem się tutaj dowiedzieć czy ktoś z was z tego korzysta i czy odczuwa jakąś poprawę.
Odpowiedz
#17
Ja tylko wits witamina D narazie jakies 6000 jednostek dziennie lekarz zalecal 2000 kolega 10000 poszedlem na kompromis lekarka ze nie ma przeciwskazan, szykuje sie na glodowke 7 dniowa podobno czysci organizm i 7 dni wychodzenie z niej Uśmiech pozdrawiam pa

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Odpowiedz
#18
Mi lekarka kazała brać D3 5000 dziennie, mówi ze muszę mieć wysoki poziom


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
Ciekawa ksiazke czytalem o witaminie D nie bardzo da sie przedawkowac

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Odpowiedz
#20
Da się, jak wszystkie tabletki, nawet C, my musimy mieć D w normie, no i B oczywiście, D nie da sie przedawkować tylko tej naturalnej ze słońca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości