Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siema!
#1
Cześć, na imię mam Mateusz i przygarnąłem SM :3 mam 29 lat i przyjechałem do was z Poznania!

Zdiagnozowano w maju 2018. Zaczęło się od podwójnego widzenia w prawą stronę - po podaniu solu-medrolu wróciło wszystko do normy.
Od lipa dostaję Tecfiderę.

Drugi rzut mam teraz czyli wrzesień 2018 - odłączenie prawej ręki i nogi Oczko nie do końca nad nimi panuję więc pisanie idzie mi raczej powoli, całe szczęście to jest forum a nie chat rodem z początku '00 Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Poznaniak wita PoznaniakaUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Witaj Mateusz! Rozgość się na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
Cześć Uśmiech  witaj w drużynie pierścienia.
Odpowiedz
#5
Joł!

Tecfidera nie jest zła, więc nie martw się, że dwa miesiące po rozpoczęciu brania miałeś rzut. Daj jej czas do końca roku.

Swoją drogą, jak na świeżo zdiagnozowaną osobę -- podziwiam nastawienie!
Odpowiedz
#6
Cześć, witaj na forum, też biorę tec, trzeba tak ze czterech miesięcy żeby zaczęła działać w pełni, poczekaj, zobaczysz z czasem poczujesz się dużo lepiejUśmiech
Odpowiedz
#7
cześć Uśmiech
Odpowiedz
#8
Hej Uśmiech ja też na Tec od kwietnia, ogólnie z czasem będzie dobrze Uśmiech powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#9
(13-09-2018, 14:10)tio napisał(a): Cześć, na imię mam Mateusz i przygarnąłem SM :3 mam 29 lat i przyjechałem do was z Poznania!

Zdiagnozowano w maju 2018. Zaczęło się od podwójnego widzenia w prawą stronę - po podaniu solu-medrolu wróciło wszystko do normy.
Od lipa dostaję Tecfiderę.

Drugi rzut mam teraz czyli wrzesień 2018 - odłączenie prawej ręki i nogi Oczko nie do końca nad nimi panuję więc pisanie idzie mi raczej powoli, całe szczęście to jest forum a nie chat rodem z początku '00 :
Witaj wśród nas Uśmiech ja od maja zażywamTec i teraz dopiero widzę poprawe, tak że cierpliwie czekaj a będzie lepiej Uśmiech
Odpowiedz
#10
Czołem Mateusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości