Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remurel
#1
Myślę, że będzie coraz częściej się zdarzała zmiana to chyba i nowy wątek nie będzie zły,
Tak jak była mowa, u mnie zmieniają Copaxone 40 na Remurel 40, tańszy podobno 80 złotych. Skład taki sam, nic innego podobno nie ma w składzie. Jakby co to zrobiłem pierwszego zastrzyka, nic się narazie nie dzieje. Ooo i wstrzykiwacz jest inny niż do copaxone, ale powiem po tym pierwszym użyciu, że jak narazie od razu mi się lepiej nim zrobiło, taki jakiś delikatniejszy, nie trzeba mocno dociskać.

       
Odpowiedz
#2
A można go brać w ciąży jak copaxone?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
(29-08-2018, 17:56)hela napisał(a): A można go brać w ciąży jak copaxone?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O cześć. Ciekawe pytanie, nie patrzyłem na to bo akurat mnie nie dotyczy. Wyciągnę ulotkę z pudełka i przeczytam, bo w internecie niby ulotki i informacje a każda inna.
Odpowiedz
#4
Ja tez już dzieci nie planuje, biorę tec, ale jest tu wiele dziewczyn które planują, taka informacja byłaby bardzo przydatna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
No i przeczytałem. Za dużo w tej ulotce nie napisali. Jest jedynie jedno zdanie, że pacjentka w czasie ciąży lub karmienia piersią powinna się skontaktować z lekarzem celem rozważenia stosowania glatirameru. I tylko tyle.
Odpowiedz
#6
No to faktycznie nie za wiele. A tak na marginesie, założyłam sobie z ciekawości konto w tym ZIP (zintegrowany informator pacjenta) tam dokładnie pisze ile moja skromna osoba kosztuje NFZ, co, kiedy i za ileUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
(29-08-2018, 21:04)hela napisał(a): No to faktycznie nie za wiele.  A tak na marginesie, założyłam sobie z ciekawości konto w tym ZIP (zintegrowany informator pacjenta) tam dokładnie pisze ile moja skromna osoba kosztuje NFZ, co, kiedy i za ileUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No do kilku lat wstecz jest. Dużo się można dowiedziec ciekawego. Tylko ten system z opóźnieniem działa zanim wszystko jest widoczne. Np u mnie nie ma wizyty z początku lipca jeszcze. Ale gdzieś uprzedzali, że nawet do 3 miesięcy opóznienie może być. A tak z ciekawości bo chyba jestes Tecfiderze, na ile ją wyceniają tam?
Odpowiedz
#8
Tez założyłam już kiedyś i przez ostatnie 10 lat całe 75000 zł a Tecfidera wyceniony na 1999zl
Odpowiedz
#9
U mnie tec jest tez coś koło 2,1 tys, ja od zeszłego roku 50 tys (w tym operacja za 8, i dwa razy szpital)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I tak człowiek swoje składki za ZUS odbieraOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Kochani powracamy to tematu. A jeżeli chodzi o ZIP można założyć kolejny wątek Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości