Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy z SM żyje się normalnie?
#21
(29-08-2018, 12:30)mufa napisał(a): Miesta i tak od razu piszesz o PP przecież każdy z nas ma nowe zmiany co rezonans ( albo chociaż większość z nas) i nikt od razu nie dostaje takiej diagnozy

On nie ma zmian w rezonansie.
Odpowiedz
#22
Ale i tak wie lepiej od lekarzy co mu jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
"Przestan sie użalac weź sie w garść rób na co masz ochotę..." W dupie mam rady od tych co nie nie znają prawdziwego SM a ustawiają innych.Żałuje że forum stwardnieniesmrozsiane.pl zamiera.Tam to byli mega ludzie.Potrafili podnieść na duchu doradzić a tu rządzi hela ze swoją agresją i podważaniem zdania innych.Macie pisać to co zaakceptuje.To forum jest dla udających że wszystko jest ok.Masz SM ciesz się bo inni mają gorzej?...Sposob w jaki potraktowaliście Basię...naprawdę odechciewa sie tu pisać
Odpowiedz
#24
To sie wypisz z forum nikt cie zmuszał do zalozenia konta. Basię potraktowaliśmy ok. Tylko jej siostrzenica namieszała. Druga sprawa jak czytasz to czytaj ze zrozumieniem. Duzo osob przelało jej pieniadze. Kolejna rzecz. Kazdy tu c******e choruje na prawdziwe SM. Wyzwalam cie od c*****a bo nim jestes. Jak za chamstwo zostanę zawieszona to trudno. Takie mam zdanie na twoj temat. Ty taki wielki Pan masz prawdziwe SM a my co ? Podróbkę z Chin? Puknij sie w glowe. To forum pomaga ludziom. Wspieramy sie. Ale kazdy z nas jest chory i odczuwa skutki choroby. Nie jestesmy tu po to zeby sie nad soba użalać. Tym bardziej prowadzic dyskusje komu gorzej. Podaj adres to ci wysle laurkę dla najgorzej znoszącego Sm człowieka. Sa na tym forum osoby ktore maja gorzej. Duzo gorzej. A nie mecza nas użalaniem sie nad soba a udawadniaja ze warto sie nie poddawać.
Odpowiedz
#25
(31-08-2018, 07:10)shazza napisał(a): "Przestan sie użalac weź sie w garść rób na co masz ochotę..." W dupie mam rady od tych co nie nie znają prawdziwego SM a ustawiają innych.Żałuje że forum stwardnieniesmrozsiane.pl zamiera.Tam to byli mega ludzie.Potrafili podnieść na duchu doradzić a tu rządzi hela ze swoją agresją i podważaniem zdania innych.Macie pisać to co zaakceptuje.To forum jest dla udających że wszystko jest ok.Masz SM ciesz się bo inni mają gorzej?...Sposob w jaki potraktowaliście Basię...naprawdę odechciewa sie tu pis
jak Ci się odechciewa tu pisać, to nie pisz, my się o to nie prosimy, i nie myl obiektywizmu z agresją. Jako jedyny na świecie masz prawdziwe sm, także nie wiem, ciesz się tym, i nadal wymyślaj innym chorym, a mnie zostaw w spokoju, uważam że zdrowy jesteś tylko z głową coś nie tak.
Odpowiedz
#26
Agresja brak empatii postawy egoistyczne.Forum jest jak ludzie którzy je tworza.Akinom Joanna jeszcze pare osob to wszystko co daje temu miejscu wartośc reszta potrafi tylko sadzić farmazony w stylu "z SM normalnie sie żyje"...Normalnosc daje możliwośc realizowania marzeń a SM ja niestety odbiera

Reputacja tylko -2?Na wiecej was nie stać?
Odpowiedz
#27
Ja kończę temat, szkoda czasu i nerwów, proponuje w całości usunąć ten wątek.
Odpowiedz
#28
Mnóstwo osób na tym forum reaizuje marzenia. Trzeba chciec. Tyle mam do napisania. Nie ma sensu wchodzic w głębsza dyskusje. Moze skorzystaj z porady psychologa czy księdza. Kazdy z Sm radzi sobie inaczej.
Odpowiedz
#29
To forum powinno działać na zasadzie wymiany doświadczeń choćby "jak ja sobie radziłam po usłyszeniu diagnozy" "co czuje w chwilach słabosci" a komunały w stylu "przestań się użalać""weź sie w garść"możecie sprzedawać swoim dzieciom.To nikomu nie pomaga.Juz lepiej nic nie pisać.
Odpowiedz
#30
(31-08-2018, 09:40)shazza napisał(a): To forum powinno działać na zasadzie wymiany doświadczeń choćby "jak ja sobie radziłam po usłyszeniu diagnozy" "co czuje w chwilach słabosci" a komunały w stylu "przestań się użalać""weź sie w garść"możecie sprzedawać swoim dzieciom.To nikomu nie pomaga.Juz lepiej nic nie pisać.

No ale to forum tak dziala. Wątek przedstaw sie. Piszesz w nim o sobie i jak sie czules podczas diagnozy i pozniej. Wątek o lekach. Piszesz jak sie po nich czujesz. Wątek moj dzisiejszy nastroj - wszystko jasne. Malo to razy ja pisalam ze sie czuje do dupy? Kazdy z nas czasem marudzi. I kazdy kazdemu radzi „ wez sie w garść bedzie dobrze. Wymyslasz problemy ktorychnie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości