Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w filmach
Zaczęłam oglądać ta Interwencję, ale tylko kawałek. Łzy stanęły mi w oczach i nie chciałam patrzeć dalej. ;(
Odpowiedz
(11-04-2019, 08:00)Bubka napisał(a): Zaczęłam oglądać ta Interwencję, ale tylko kawałek. Łzy stanęły mi w oczach i nie chciałam patrzeć dalej. ;(

no masakra Smutny
Odpowiedz
(11-04-2019, 07:23)agica napisał(a): tak, aż trochę naciągana Uśmiech ja po sterydach zdychałam miesiąc

Ja nie, ja czułam się od razu dobrze, podobnie jak dziewczyna z wczoraj,chyva po prostu Każdy organizm reaguje inaczej Uśmiech
Odpowiedz
Po sterydach czułam się super. Po za tym, że bardzo przytyłam i włosy mi zaczęły wypadać.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(12-04-2019, 13:49)Akinom napisał(a): Po sterydach czułam się super. Po za tym, że bardzo przytyłam i włosy mi zaczęły wypadać.

Mnie nastraszyla lekarka, że mogę przytyć ale u mnie to poszło w druga stronę i sporo schudłam(szpitalne jedzenie i stress zrobiły swoje) przy drugim rzucie brałam sterydy krócej i ambulatoryjnie, to też nie przytylam ale miałam twarz popuchnieta tzw "księżycowa twarz" Uśmiech
Odpowiedz
Ja generalnie mam tendencję do tycia, więc ani stres, ani jedzenie nie dały rady ?
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości