Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w filmach
#71
(04-04-2019, 11:44)Beciaa05 napisał(a):
(03-04-2019, 21:28)agica napisał(a): SM w na dobre i na złe

No kurcze i akurat ciekawy temat a ja nie zdążyłam bo akurat mnie w domu nie było, a to mój ulubiony serial, koniecznie muszę powtórke zobaczyć Uśmiech

Na TVP VOD są wszystkie odcinki. (Jezeli masz Smart TV, to na pewno ta aplikacja jest ) Wczorajszy odcinek  też już jest.
Odpowiedz
#72
14.10 na 2 powtarzają wczorajszy odcinek.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#73
(04-04-2019, 13:56)Akinom napisał(a): 14.10 na 2 powtarzają wczorajszy odcinek.

I chyba w niedzielę też jest powtórka Oczko
Odpowiedz
#74
Pewnie będzie rozwinięcie w kolejnych odcinkach, bo to dotyczy związku z jednym z głównych bohaterów
Odpowiedz
#75
(03-04-2019, 21:28)agica napisał(a): SM w na dobre i na złe

Tiaaa... widziałam zapowiedź w jakimś magazynie telewizyjnym i hasła o "śmiertelnej chorobie"  Ściana
Odpowiedz
#76
Dlatego ja nawet nie chce ogladac takich rzeczy.
Mi sie wlacza zaraz tryb „ jakbym scenarzyste dorwala to by mnie w wiezieniu zamkneli”.
Nie chodzi mi tylko o SM.
Czasami mam wrazenie ze debile pisza scenariusze wiele chorob przedstawianych jest w filmach w nie wlasciwy, zaklamany sposob”
Smiertelna choroba?
Kary finansowe dla takich osob, jak juz ktos decyduje sie napisac jakies streszczenie powinien zdobyc minimum info ja temat choroby.
Odpowiedz
#77
(05-04-2019, 07:30)e-smka napisał(a):
(04-04-2019, 10:58)basiapolk@wp.pl napisał(a): we wtorek w ekspresie reporterów był Jacek Noch -chory na sm .

Poszukałam sobie go w necie i obejrzałam kilka stand-upów - śmiałam się i płakałam. 
Wspaniały człowiek. Chcę brać z niego przykład!

Dobrze ze polecasz, zerkne pozniej Uśmiech
Odpowiedz
#78
Ja jak pierwszy raz Nocha oglądałam to się popłakałam ze śmiechuUśmiech
Odpowiedz
#79
W Dr House był pacjent u którego zdiagnozowano SM postać Marburga.
Odpowiedz
#80
(06-04-2019, 19:41)MadMax napisał(a): W Dr House był pacjent u którego zdiagnozowano SM postać Marburga.

Czyli jaka?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości