Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w filmach
#41
No tak gdyby się okazało że to SM nie borelioza to by się niezdecydowałaUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#42
Problemy współczesnego świataOczko
Odpowiedz
#43
no mi chodziło że odetchnął z ulgą tak, jakby borelioza to było tylko przeziębienie, a Wy już o jednym Język
Odpowiedz
#44
Teraz zobaczymy jak się pięć lat będzie leczył antybiotykamiUśmiech
Odpowiedz
#45
Wolałbym zobaczyć jak gra rzuty i wlewaja mu Solu a tak to ma lajcik.Tvp mogłaby w końcu dać smowcom rolę aktorską z ich przypadłoscia mielibyśmy z kim się identyfikowaćUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#46
I grałby nas jakiś aktorzyna z bożej łaski, albo pogłębiali by tylko stereotypy
Odpowiedz
#47
Myślę że to by było żałosne i przedstawione w jakiś dziwny sposób. Np dr Lubicz z SM cudownie wyleczony przez ducha swojej zmarłej żony, z którą kontakt ma tylko Ania Surmacz ;-)
Odpowiedz
#48
(20-09-2018, 15:34)Akinom napisał(a): Myślę że to by było żałosne i przedstawione w jakiś dziwny sposób. Np dr Lubicz z SM cudownie wyleczony przez ducha swojej zmarłej żony, z którą kontakt ma tylko Ania Surmacz ;-)


Nie wiem o czym piszecie. Owszem oglądam seriale ale chyba inne bo nie wiem o kim piszecie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#49
Ja tez ogladam inne, ale w miarę sie orientuje, Akinom trochę fantazja poniosłaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#50
Ja tego też nie oglądam ale ktoś ostatnio wspominał że aktor zachoruje, to się zainteresowałam leczeniem, ale niestety to był krótki epizod Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości