Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM w filmach
Ja to bardzo doceniam, tym bardziej, że wyobrażam sobie przez co musieliście przechodzić
Odpowiedz
Tak było jeszcze w 2014 roku kiedy ja dostałam diagnozę. Leki były na 5 lat i tak jak belanna pisała były tylko interferony i copaxone. Poza tym wymagane były dwa udokumentowane rzuty by dostać leczenie i właśnie z tego powodu odmówiono mi włączenia do programu.
Odpowiedz
Dobrze że się to zmieniłoUśmiech oby tak dalejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Właśnie przeglądam ulubioną gazetę mojej mamy 'życie na gorąco'
Jest artykuł o aktorce Selmie Blair 47lat
Choruje na ostrą postać sm
Diagnozą sierpień 2018, pierwsze objawy dekadę temu
Lekarze twierdzili że to skutek przemęczenia lub nerwicy, ohh jakie to znajome...
Organizm nie odpowiada na standardowe leczenie farmakologiczne
Zdecydowała się na terapię z wykorzystaniem komórek macierzystych
Odpowiedz
(05-09-2019, 14:55)agica napisał(a): Właśnie przeglądam ulubioną gazetę mojej mamy 'życie na gorąco'
Jest artykuł o aktorce Selmie Blair 47lat
Choruje na ostrą postać sm
Diagnozą sierpień 2018, pierwsze objawy dekadę temu
Lekarze twierdzili że to skutek przemęczenia lub nerwicy, ohh jakie to znajome...
Organizm nie odpowiada na standardowe leczenie farmakologiczne
Zdecydowała się na terapię z wykorzystaniem komórek macierzystych

A ja ja w serialu z tego roku widzialam. 
Dziwne ujecia byly. Niby sie porusza o kuli ale w serialu chodzila normalnie
Oczywiscie najczesciej ujecia od pasa w gore ale jak byla pokazana cala sylwetka to szla normalnie i pewnie.
Odpowiedz
Czasem naprawdę pokazują że jest po chemioterapii, jakby ta tragedia dotyczyła tylko znanych ludzi, a zapominają że wiele takich tragedii dzieje się obok nas
Odpowiedz
Bo bardziej medialna jest niż ja czy Ty[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
2 sezon serialu Pułapka - w TVN. Jest wątek fundacji pomagającej osobom z SM, oczywiście aktorka na wózku. Uśmiech
Odpowiedz
Oglądaliście dziś ddtvn? Był reportaż o Jacku tym kominku. A potem wywiad z Malina prezes Sm walcz o siebie. Brawo Malina fajny i wartościowy wywiadOczko
Odpowiedz
Oglądałam wywiad z Maliną i bardzo pozytywnie mnie podbudował. Poczytałam też więcej o niej i lista osiągnięć naprawdę pomaga wierzyć, że wszystko jest możliwe Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości