Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie Proszę o pomoc
(11-08-2018, 08:19)Basia3 napisał(a):
(10-08-2018, 13:05)Anka napisał(a):
(10-08-2018, 13:04)Gośka napisał(a): Basiu, jak mam znaleźć link, przejrzalam wszystkie zbiórki które były w linku który wkleilas, ale nie potrafię znaleźć Twojego. Chetnie się dorzucę  Uśmiech

Wejdz w zakładkę Zdrowie. I tam jest

Kochani bardzo dziękuję za każde wsparcie z waszej strony.To chyba cud że tak wiele osób mi pomaga nie sądziłam że uda mi się cokolwiek zdziałać w pojedynkę.Nie wiem sama jakich słów mam użyć aby wyrazić moja wdzięczność.Dziekuje

Mam olbrzymią nadzieję że uda mi się uzbierać na rechabilitacje.Ktoś sprawdzał nawet co to jest Lokomat i czy można go kupić.Niestety tego nie wiem w taki sprzęt wyposażone są tylko ośrodki.Ale wiem że rotor też pomaga w codziennej R echabilitacji.Niestety my chorzy w Polsce jesteśmy pozostawieni sami sobie taką jest brutalna rzeczywistość.Wiem tylko że w Niemczech są dopłaty do rent.Odpowiednią opieką medyczną.Opłacają mieszkania .A tu mamy dochód za duży aby opieką społeczną pomogła.A pomoc wygląda tak że przydzielą 250 zl na opał a dalej martw się sama.Fundację które w statusach mają pomoc chorym z czego pobierane są procenty od zebranych kwot.Fundację które otwierają syn konta ale już zapewnienie syn konta leźy w naszym interesie a przecież wielu z nas nawet nie wie gdzie pisac.Stąd mój apel który zamieściłam.Publikację na Facebooku nic nie dały.Tylko na forum otrzymałam mile słowa i realna pomoc.Odpłatność w Dąbku wynosi 70 procent to prawie cała moja renta.Dowóz też w rękach chorego.Szukając jakiegoś środka lokomocji słyszę ze to koszt 320 zl za jeden kilometr złotówka.Boże pomóż .Brakuje mi podstawowych rzeczy tj.odzież rozmiar M L na 160 cm wzrostu środków czystości .Nie trzymam moczu.Moje jelitaprzestaja pracować zażywać Duphalac  I witaminy.Ostatnio zabrakło mi magnezu potasu i witaminy D3.Wiecie jakie miałam wrażenie....umierania
Odpowiedz
Załóż subkonto, chodźby w ptsr, będziesz mogła zbierać pieniądze z 1%, nawet jak tylko rodzina i znajomi wpiszą ten nr krs do pit’ów to zawsze to jakieś pieniądze. I zadzwoń do ptsr, oni mają różne możliwości pomocy, np. ten u mnie w mieście może zorganizować domową rehabilitację, może i taki transport medyczny mogą Ci ogarnąć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Zgodzę się z Helą, myślę, że tutaj faktycznie warto by było pomyśleć nad jakimś bardziej systemowym rozwiązaniem, bo jeden turnus przyniesie poprawę, ale takie wycieczki po 40 latach chorowania wypadałoby powtarzać, a nie można co pół roku kombinować nad zbiórkami. W sensie, chętnie się dorzucę, ale tutaj wyjście powinno już być systemowe.
Odpowiedz
(11-08-2018, 20:11)H.klysz@o2.pl napisał(a): Zgodzę się z Helą, myślę, że tutaj faktycznie warto by było pomyśleć nad jakimś bardziej systemowym rozwiązaniem, bo jeden turnus przyniesie poprawę, ale takie wycieczki po 40 latach chorowania wypadałoby powtarzać, a nie można co pół roku kombinować nad zbiórkami. W sensie, chętnie się dorzucę, ale tutaj wyjście powinno już być systemowe.
Tak wiem już zgłosiłem się do fundacji walcze z sm czekam na informacje od nich
Odpowiedz
Basiu napisałam Ci na e-maila wiadomość, odczytaj sobie proszę i odpisz, pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
(12-08-2018, 15:37)Gośka napisał(a): Basiu napisałam Ci na e-maila wiadomość, odczytaj sobie proszę i odpisz, pozdrawiam Uśmiech

(12-08-2018, 17:24)Basia3 napisał(a):
(12-08-2018, 15:37)Gośka napisał(a): Basiu napisałam Ci na e-maila wiadomość, odczytaj sobie proszę i odpisz, pozdrawiam Uśmiech

ok.Napewno od pisze .Pozdrawiam
Odpowiedz

ok.Napewno od pisze .Pozdrawiam

Kochani pisze po raz kolejny już nawet nie wiem który.Rozpaczliwie potrzebuje waszej Pomocy.Cały czas apel o pomoc udostępnia moją siostrzenicy ja nie umiałabym się odnaleźć i też nigdy nie prosiłam o pomoc.To właśnie ona namówiła mnie na opublikowanie mojej sytuacji.Sama jakiś czas temu była w bardzo trudnej sytuacji i starała się zapewnić swoim dzieciom dom i godne warunki do życia.Udało się bo znaleźli się dobrzy ludzie.Mam nadzieję ze mnie też się uda.
Odpowiedz
Basiu, nie wiem jak mogłabym Ci jeszcze pomóc, jedynie co to moja córka udostępniła link do wpłat na Twoje konto i już są pytania w twojej sprawie, może znów parę złoty uda się zebrać.
Tu apel do ludzi z forum jeśli macie portale społecznościowe na których moglibyście wkleić link do wpłat to może to pomoże na zebranie brakujące kwoty, jestem przekonana że im nas więcej tym będzie łatwiej. Pozdrawiam wszystkich

https://pomocsieliczy.pl/target/view/420
Dla ułatwienia podaję link z przekierowaniem bezpośrednio na konto do wpłat dla Pani Basi
Odpowiedz
Pisze po raz kolejny może ktoś z Państwa chciałby się ze mną skontaktować bezpośrednio zadać pytania lub mnie odwiedzić bo być może mieszka niedaleko.Może ktoś z Państwa chciałby mnie poznać albo wątpi w moja trudna sytuację.W takim wypadku proszę o kontakt 572104365 mój adres mailowy Barbara.jaworska3@wp.pl odpowiem na każdą wiadomość i prześle dokumenty.Nadal potrzebuje pomocy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Miriam, 1 gości