Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#21
Pomimo tego stresu ciągłego i tak jakos daje rade pracuje sprzątam ćwiczę.. myślę ze nie dałabym rady tak funkcjonować gdybym naprawdę była chora
Odpowiedz
#22
No zwłaszcza w te upały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
A ja w te upały jeszcze nad jeziorkiem pływam i śmigam na rolakch Duży uśmiech
Odpowiedz
#24
Tylko pozazdrościćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?
Odpowiedz
#26
(08-08-2018, 18:29)Pati21 napisał(a): Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?

Sama zastanawiałam się nad tym
Odpowiedz
#27
(08-08-2018, 18:29)Pati21 napisał(a): Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?
Ja stosuję olejek cbd 2,5%. Moja neurolog mówiła że jest pomocny na spastyczność mięśni. Z tego co czytałam na innych stronach to jest najlepszy w stężeniu 30%, ale jest dla mnie za drogi. Biorę go już kilka miesięcy, na początku nie mogłam chodzić bo czułam taki opór jakby wiało 200km/h, teraz jest lepiej. Po pracy jak bolą mnie kolana to smaruję maścią końską chłodzącą i daje mi ulgę.
Odpowiedz
#28
A jak ta spastycznosć sie objawia?
Odpowiedz
#29
Nikt mi tego nie wytłumaczył ale z tego co czytałam to takie nieprawidłowe napięcie mięśni
Odpowiedz
#30
(08-08-2018, 19:04)agica napisał(a):
(08-08-2018, 18:29)Pati21 napisał(a): Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?
Ja stosuję olejek cbd 2,5%. Moja neurolog mówiła że jest pomocny na spastyczność mięśni. Z tego co czytałam na innych stronach to jest najlepszy w stężeniu 30%, ale jest dla mnie za drogi. Biorę go już kilka miesięcy, na początku nie mogłam chodzić bo czułam taki opór jakby wiało 200km/h, teraz jest lepiej. Po pracy jak bolą mnie kolana to smaruję maścią końską chłodzącą i daje mi ulgę.

Z jakiejs konkretnej firmy? Ceny wysokie. Mala pojemność, duze stezenie a cena rozporowa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości