Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
postacie SM
#91
(13-09-2018, 15:30)WorkBorg napisał(a):
(13-09-2018, 15:28)Anka napisał(a):
(13-09-2018, 15:09)WorkBorg napisał(a): Toteż mówię - trzeba wyjaśnić skąd ten wynik i skąd objawy. Przez neta tego nie zrobisz. Drąż temat w szpitalu, ale nie szukaj smu. Jeżeli to sm faktycznie, to wyjdzie tak czy siak.


Podepnę się pod twój post- wybacz.
Ale jeśli to sm to lepiej mieć diagnozę postawiona szybko i zapisać się do programu niż obstawiać sm i pp od razu i czekać nie wiadomo na co.Moim zdaniem czas tu jednak jest istotny chociażby dlatego ze od dłuższego czasu coś jest nie tak z twoim zdrowiem. Jak to nie sm to tez warto się zainteresować i ustalić co ci dolega.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podpisuje się wszystkimi łapkami, chodziło mi raczej o to, ze „samo wyjdzie” jak pójdzie na porządna diagnostykę na internie w szpitalu, nie jak za 20 lat jak nie będzie mógł podnieść nogi. Ale, masz racje, moja nieścisłość Oczko


W zasadzie to zle sie zrozumienilismy. Podpieram sie pod twoj bo sie z nim zgadzam. I zeby dac znac ze popieram twoje zdanie. To mialam na mysli pisząc ze sie podpinam pod twoj post [emoji3] to co dalej napisalam to juz od siebie. Ja nieścisłości z twojej strony sie nie doszukałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#92
Ale napisałem że właśnie byłem już w szpitalu i dostałem taką diagnozę-depresja.Ma tam wrócić i się z nimi użerać?UśmiechOni wykluczuli SM
Odpowiedz
#93
(13-09-2018, 18:52)shazza napisał(a): Ale napisałem że właśnie byłem już w szpitalu i dostałem taką diagnozę-depresja.Ma tam wrócić i się z nimi użerać?UśmiechOni wykluczuli SM


Tak, po wcześniejszym cyklu konsultacji psychiatrycznej (psychiatra po kilku/kilkunastu sesjach, jeżeli faktycznie to nie jest psychogenne, napisze ci dokument wykluczający somatyzacje).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości