Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
program lekowy
#1
Żarówka 
witam was mam zapytanie otóż choruje już 2 lata na sm mam postać pierwotnie postępującą miałam robione wszystkie badania pod kątem sm aby wykluczyć inne choroby ale nie robiłam nigdy punkcji strach i ból tego badania mnie paraliżował i odmówiłam byłam ostatni raz w połowie czerwca w szpitalu lekarze mówili że aż tak nie będzie ta punkcjia potrzebna bo mają czarno na białym w sierpniu 22 mam zgłosić sie do poradni sm mają zobaczyć czy załapie sie na leczenie w programie chodz jest wielka nie wiadoma bo w tej postaci PP na razie nie mogą mi nic zaproponować I mam pytanie czy nie mając tej punkcji lekarz zakwalifikuje mnie do programu bo różnie słyszałam że nie kiedy byz punkcji nie chccą włanczać w program - jak to jest MAŁGORZATA
Odpowiedz
#2
do programu musisz mieć udokumentowane rzuty i/lub aktywne zmiany, chyba o punkcji nic tam nie ma
Odpowiedz
#3
(06-08-2018, 13:51)ja722 napisał(a): witam was mam zapytanie otóż choruje już 2 lata na sm mam postać pierwotnie postępującą miałam robione wszystkie badania pod kątem sm aby wykluczyć inne choroby ale nie robiłam nigdy punkcji strach i ból tego badania mnie paraliżował i odmówiłam byłam ostatni raz w połowie czerwca w szpitalu lekarze mówili że aż tak nie będzie ta punkcjia potrzebna bo mają czarno na białym w sierpniu 22 mam zgłosić sie do poradni sm mają zobaczyć czy załapie sie na leczenie w programie chodz jest wielka nie wiadoma bo w tej postaci PP na razie nie mogą mi nic zaproponować I mam pytanie czy nie mając tej punkcji lekarz zakwalifikuje mnie do programu bo różnie słyszałam że nie kiedy byz punkcji nie chccą włanczać w program - jak to jest MAŁGORZATA

Ja w ogóle nie miałam badania punkcji a do programu dostałam się bez problemów, tak że myślę, że to bez różnicy czy ktoś miał czy nie mial jeśli chodzi o kwalifikacje do programu  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości