Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patologiczne odruchy i czysty rezonans
#21
ProszęUśmiech daj znać jak się sprawy mają, zadzwonią do Ciebie kiedy MRI, robią tam przy rondzie, zaraz obok, a potem dostaniesz termin na wizytę u dr. Jeśli włączą Cię do programu to z czasem poznasz innych lekarzy, wszyscy superUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(29-08-2018, 14:35)Iga43 napisał(a): Hej wamUśmiechByłam u dr Maciejewskiego w klinice która mi hela polecilas..za co b.ci dziękuję.. wreszcie wiem co dalej.. odruchy faktycznie nieprawidłowe obustronnie ale rokuje ok bo 10 lat nic się nie działo.. więc jeśli SM to łagodny przebieg..póki co czekam na termin rezonansu mają dzwonić. Naprawdę nie wiem jak ci dziękować za te namiary:-):-*

Też się tam lecze, tyle że u innego lekarza ale doktora Maciejewskiego często widuje jak jeżdżę po leki i od razu z twarzy widać,że to sympatyczny i dobry człowiek a jeśli chodzi o to jakim jest lekarzem to również słyszałam same pozytywy Uśmiech  powodzenia z tym rezonansem, Pozdrawiam ciepło Uśmiech
Odpowiedz
#23
Dziękuję..dla mnie super że oni załatwiają rezonans..nie muszę sama kombinować.. odezwę się napewnoUśmiech:-*
Odpowiedz
#24
[
Hej Hela,
Długo czekałaś na wyznaczenie terminu badania rezonansem. nie wiem czy tam dzwoni c i dopytywać czy czekać?
Odpowiedz
#25
(11-09-2018, 08:43)Iga43 napisał(a): [
Hej Hela,
Długo czekałaś na wyznaczenie terminu badania rezonansem. nie wiem czy tam dzwoni c i dopytywać czy czekać?

Niecały miesiąc, ale teraz robią w nowym miejscu, (pierwszy miałam jeszcze w starym),  drugi był szybciej, miałam termin mri jakoś po tygodniu.
Odpowiedz
#26
To jeszcze poczekam , w sumie to dopiero 2 tygodnie ale chchiałabym juz wiedzieć bo mam sporo różnych spraw w październiku.Smutny
Odpowiedz
#27
(11-09-2018, 10:01)Iga43 napisał(a): To jeszcze poczekam , w sumie to dopiero 2 tygodnie ale chchiałabym juz wiedzieć bo mam sporo różnych spraw w październiku.Smutny

A byłaś już na wizycie??
Odpowiedz
#28
Byłam 29.08 , Pan doktor zapoznał się z moimi badaniami , zbadał BARDZO SZCZEGÓŁOWO i potwierdził nieprawidłowe odruchy aczkolwiek stwierdził ,ze jak na takie odruchy to powinnam miec spore zmiany w mózgu , ktyóre byłyby widoczne nawet na tym słabym RM a ich nie widać. Zlecił szyjny i kazali czekać. Powiedział,że potem wizyta i zobaczymy jakie dalsze badania np. powtórka rm głowy.
Odpowiedz
#29
29.08 byłam po lekiUśmiech była ze mną taka znajoma ci chodzi z kulą, dobrze że zlecili Ci dodatkowy MRI, zadzwonią do Ciebie z rejestracji w rezonansie z terminem, można sie dogadać zawsze co do godziny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#30
Rezonans we wtorek.. zobaczymy co wyjdzie.. Helu jak to pozniej wygląda? Tzn kiedy opis badania?i czy Ty sama załatwiłaś wizyte kolejna już z wynikiem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości