Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patologiczne odruchy i czysty rezonans
#11
Skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem, jeżeli nadal Cię to niepokoi.
Odpowiedz
#12
Umówiłam się do tego lekarza,którego mi poleciłaś. Zobaczę ,co powie. Najwyżej powie ,że histeryzujęOczko)
Odpowiedz
#13
(08-08-2018, 11:24)Iga43 napisał(a): Umówiłam się do tego lekarza,którego mi poleciłaś. Zobaczę ,co powie. Najwyżej powie ,że histeryzujęOczko)

Tak raczej nie powie, w centrum nie mają zwyczaju zlewać pacjentów, zobaczysz doktor nie jest zbyt wylewny, za to konkretny, i nie żal mu czasu na przeglądnięcie badańUśmiech  daj znać co dalej.
Odpowiedz
#14
(08-08-2018, 12:09)hela napisał(a):
(08-08-2018, 11:24)Iga43 napisał(a): Umówiłam się do tego lekarza,którego mi poleciłaś. Zobaczę ,co powie. Najwyżej powie ,że histeryzujęOczko)

Tak raczej nie powie, w centrum nie mają zwyczaju zlewać pacjentów, zobaczysz doktor nie jest zbyt wylewny, za to konkretny, i nie żal mu czasu na przeglądnięcie badańUśmiech  daj znać co dalej.
Dam napewnoUśmiech.wizyte mam 29.08.2018r Zawstydzony
Odpowiedz
#15
Ja wtedy odbieram lekiUśmiech koleżanka ze mną chyba pojedzie też się ma z doktorem umówić
Odpowiedz
#16
Ooo a ja wtedy mam rocznicę ślubu Uśmiech
Odpowiedz
#17
Możemy świętowaćOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Hej wamUśmiechByłam u dr Maciejewskiego w klinice która mi hela polecilas..za co b.ci dziękuję.. wreszcie wiem co dalej.. odruchy faktycznie nieprawidłowe obustronnie ale rokuje ok bo 10 lat nic się nie działo.. więc jeśli SM to łagodny przebieg..póki co czekam na termin rezonansu mają dzwonić. Naprawdę nie wiem jak ci dziękować za te namiary:-):-*
Odpowiedz
#19
Nie ma sprawyUśmiech oni naprawdę na poważnie podchodzą do każdego przypadku, świetni ludzie, ja byłam dziś u nich po leki, trochę mam do przejechania, ale lubię tam jeździćUśmiech Iga jesteś pod dobrą opiekąUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi tez ktoś kiedyś polecił dr i jego centrum, teraz ja polecam innym, uważam że wartoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Warto bezdyskusyjnieUśmiech człowiek konkretny, rzetelny..nie wiedziałam że jeszcze tacy są... dziękuję hela
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości