Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boję się
#1
Witam.. Zrobiono mi kolejny rezonans i ciągle mam tylko podejrzenie o zmianach SM. Boję się, nie wiem co robić. Smutny
Odpowiedz
#2
A były jakieś objawy skoro skierowano Cię na rezonans?
Odpowiedz
#3
Ivona a czego sie konkretnie boisz?
Odpowiedz
#4
Że mam na prawdę SM

Leczona mnie na bóle głowy. Objawy pokazywały na migreny. Wymioty, zmiany w ostrości widzenia, wstręt na światło. W zeszłym roku wykryto mi tętniaka i zmiany przypominające SM. Nic sobie z tego nie robiłam bo żadnych objawów nie było. Dopiero w kwietniu wysiadły mi nogi  Ból był okropny przy chodzeniu  Mięśnia kości odmówiły posłuszeństwa. Ręce zaczęły drentwiec. Płakałam z bólu i nie mocy  Trwało to prawie dwa miesiące. Tak jak przyszło tak odeszło. Dzisiaj właśnie odebrałam rezonans szyjny gdzie pisze o podejrzenie zmian demielinizacyjne C-5. Przeraża mnie to  Smutny
Odpowiedz
#5
Musisz się skonsultować u dobrego neurologa, mnie tak leczono przez dwa lata męczarni zanim postawiono trafną diagnozę. Nie zamartwiaj się na zapas, lekarz o odpowiedniej wiedzy pomoże Ci
Odpowiedz
#6
Ivona no to trzeba sie zebrac w sobie i podejsc do sprawy zadaniowo.Agica dobrze radzi. Poszukaj w okolicy neurologa ktory jest specjalista od sm najlepiej jak pracuje w szpitalu i bedzie mogl Cie przyjac na pelna diagnostyke. Nie boj sie i nie zamartwiaj na zapas. Do diagnozy czasem dluga droga musisz miec sile. Na niektore rzeczy poprostu nie mamy wplywu. Trzymaj sie
Odpowiedz
#7
A jakby co, z sm się normalnie żyjeUśmiech dostęp do leczenia jest na bardzo dobrym poziomie, wiem że się łatwo mówi, ale każdy z nas kiedyś się bał, tak jak radzą dziewczyny znajdź dobrego specjalistę od sm, z doświadczeniem, najbardziej będzie umiał Ci pomóc.
Odpowiedz
#8
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Tym bardziej  że rodzina nic nie wie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
oj to musi Ci być ciężko, skoro nikomu nie powiedziałaś :/
Odpowiedz
#10
A mogę zapytać czemu rodzina nie wie??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości