Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekspozycja na słonce
#1
Hej.Zawsze korzystalem ze słonca ile tylko sie da a zachorowalem.Jak to bylo u Was? Cwaniak
Odpowiedz
#2
Ja wole siedzieć w cieniu. Na plaży się nudzę. I też zachorowałam
Odpowiedz
#3
Czyli unikałas słońca.Ciekawe czy ta teoria sie potwierdzi...Hiszpanie i Włosi maja podobny wspołczynnik zachorowalnosci jak Polacy
Odpowiedz
#4
(02-07-2018, 18:46)gamera11 napisał(a): Czyli unikałas słońca.Ciekawe czy ta teoria sie potwierdzi...Hiszpanie i Włosi maja podobny wspołczynnik zachorowalnosci jak Polacy

Wiesz co jest tu jeszcze na pewno jeden chłopak/pan ( nie wiem ile ma lat) i też unikał słońca i pewnie są chorzy na SM którzy też go unikali. Są tacy którzy super tolerują upały a ja po urlopie we Włoszech miałam 1 rzut. I ja np. jak są upały to czuję się mega fatalnie

Mamy wątek Przedstaw Się . Możesz nam o sobie coś napisać. Od kiedy chorujesz itp,
Odpowiedz
#5
Może wszyscy pracujacy w biurach magazynach od rana do wieczora sa w grupie ryzyka.Czy ktos jeszcze przed zachorowaniem często się opalal lub pracowal w słoncu jak ja?
Odpowiedz
#6
Tak, ja od dzieciństwa przebywałam na słońcu przez cały dzień, często w upale dlatego nie wiążę tego z chorobą.
Odpowiedz
#7
(02-07-2018, 19:45)gamera11 napisał(a): Może wszyscy pracujacy w biurach magazynach od rana do wieczora sa w grupie ryzyka.Czy ktos jeszcze przed zachorowaniem często się opalal lub pracowal w słoncu 
Mam pytanie. Co chcesz udowofnić i komu?  Temat wpływu słońca na stwardnienie rozsiane poruszane był już tyle razy że poczytaj sobie inne wątki. Jest tu mnóstwo osób które przed zachorowaniem korzystalo z kapieli slonecznych   jak i tych którzy pracują na magazynach,w centrach handlowych itp.
Odpowiedz
#8
Im ciemniejsza skóra tym mniej D3 przyswaja, ale to nie ma znaczenia ile kto był na słońcu, bo jest to tylko jeden z czynników mających wpływ na to że możesz mieć sm, ale nie musisz, zreszta jak nie wiadomo jaka jest przyczyna, to nie na sie co doktoryzować, wiadomo że słońce jest potrzebne, ale jego brak nie przesądza o tym czy zachorujesz czy nie, napisz coś o sobie więcej, w wątku „Przedstaw się”, zawsze to lepiej się pisze jak wiadomo do kogo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Ja z tych co słońce lubią
Odpowiedz
#10
Ja też. Nie dla mnie leżenie plackiem na plaży. Nigdy mnie to nie bawiło, a teraz to jeszcze ciężko się z takiego poziomu pozbierać ;-)

Upały mi zupełnie nie służą. Źle się czuję, gorzej widzę, a z chodzeniem to już zupełnie słabo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości