Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depresja
#21
To jest tylko PONOĆ. Teraz gdybać możemy ze wszystkim. Kiedys spotkałam kobietę, która sie nie leczy, miała swoje argumenty. Też przez myśl na początku mi przeszło że może nie będę sie leczyła a może będę. Lecze sie od stycznia i moge sie pochwalić że znowu pokonuje dystans dłuższy niż 5 km. Przemyśl sobie wszystko, najlepiej udaj się do jakiegoś lekarza. Może nawet do paru i popytaj o wszystko. Na pewno dostaniesz odpowiedź.

Nie próbowałeś leczenia wiec nie wiesz jak jest. Daj sobie szanse, jak nie bedziesz czuł poprawy zawsze możesz zacząć leczenie niekonwencjonalne.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#22
(29-06-2018, 21:24)shazza napisał(a): Ponoc przy wersji PP nic nie pomaga


Cztery miesiące od diagnozy już wiedzą że masz PP, ciekawa jestem jak to diagnozują?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
(29-06-2018, 21:24)shazza napisał(a): Ponoc przy wersji PP nic nie pomaga

Ponoć. Słowo klucz. Znajdź doświadczonego lekarza który ci wszystko wytłumaczy bo my ci tu nie pomożemy. U ciebie jest wiele niewiadomych. Sam nic nie wiesz o stanie swego zdrowia. Szukasz alternatywnych metd leczenia Zamiast nalezc lekarza ktory ci pomoze. Zaufaj w koncu nam tu. Przestan doszukiwac sie cufow w leczeniu witaminami i czosnkiem i znajdz lekarza ktory ci pomoze.

Ps. Wybaczcie bledy znow dzieja sie cuda ze wzrokiem. Meczy mnie wyszukiwanie ich a pisze na tel. Niedlugo potencjaly bede robic. Mam nadzieje ze kolejne pogorszenie wzroku to nie sm a sama nie wiem co. Choc w ciagu 6 mcy zmieniac dwa razy okulary tez nie fajnie. Ehh
Odpowiedz
#24
https://ptsr.org.pl/pierwszy_lek_na_pier...ropie.html





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
Kurcze dzisiaj znow dolek...caly czas myśle dlaczego ja....biore niby Aciprex ale slabo dziala
Odpowiedz
#26
Sam się nakręcasz i tyle, odwiedź moze psychologa lub psychiatrę, po co się dręczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
Bylem i tu i tu ale jakos bez efektow.Mam do siebie zal ze unikalem słonca i byc moze to przez to...
Odpowiedz
#28
Przesadzasz, i obawiam się że co byśmy Ci nie poradzili nie posłuchasz, szukasz tylko zainteresowania, przestań się nad sobą użalać człowieku, myślenie co by było gdyby nie ma żadnego sensu, ogarnij się, zacznij leczyć a zobaczysz reszta sama się ułoży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#29
Jakbyśmy wiedzieli że się przewrócimy, to od razu byśmy się położyli. Co ty z tym słońcem. Ludzie w Norwegii nie mają tyle słońca i też chorują. I Hela ma racje, przestań się użalać nad sobą.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#30
Shazza nakreciles sie i nic do ciebie nie dociera. To nie jest tak ze kazdy tu na forum jest szczesliwy ma kochjacego meza czy zone kupe kasy, super auto i zajebista prace. Kazdy ma swoje przezycia lepsze czy gorsze. Ja tez na poczatku sie zadreczalam. Przestalam jak w koncu zrozumialam ze nikt nie wyjasni mi dlaczego ja. Nie akceptuje faktu ze jestem chora. Ale ciesze sie ze podjelam leczenie. Niedlugo mija mi rok odkad jestem w programie. Byly lepsze i gorsze dni. Jestem sprawna choc nie na tyle na ile bym chciala ale inni maja gorzej. Teraz znow mi sie cos dzieje z oczami ale nie wpadam w panike tylko czekam na wynik badania. Jak sie okaze ze to cos powaznego to owszem bede plakac bede smutna. Oczu sobie nie wydlubie i nie wstawie nowych. Albo sie ogarniesz albo depresja sie poglebi i sie to moze zle skonczyc. Masz diagnoze postawiona 4 mce temu. Idz do neurologa jakiegos poszukaj kogos kto ma doswidczenie z SM. I sie czlowieku mu wyzal wypytaj o wszystko. Jak sie nie ogarniesz to sie zaczna od ciebie ludzie odwracac. Kazdy ma jakies problemy a ty sobie je dodatkowo wyszukujesz. Wybacz ale taka prawda. Jestes chory jak nie mozesz tego zaakceptowac to przynajmniej sie nie nakrecaj. I kurna mac do cholery jasnej przestan sie obwiniac o to ze nie przebywales na slonu. To slonce najzesciej zle dziala na nas. A nie jego brak. Choc sa osoby z Sm ktore genialnie znosza upaly itp. Ja ostatnio myslalam ze zejde. Podobnie jak ty rzadko siedzialam na sloncu.Czosnku nie jedz na za duzo bo jak spotkasz fajna babke to nie bedzie chetna na czulosci. Jestesmy tu wsparciem dla siebie. Ale tez nie bedziemy sie nad toba rozczulac. Zacznij sie leczyc zobaczysz ze bedzie lepiej. Odrobina wiary.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości