Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skutki brania D3?
#1
Witam.Nurtuje mnie pytanie jak długo bierzecie drakonskie dawki D3 i czy zauwazyliscie jakieś pozytywne skutki.

Ja biorę od miesiaca.Nie wiem jaki miałem poziom w trakcie zachorowania ale teraz jest to 60.
Wiadomo wszystkim ze jest w Brazylii lekarz co leczy wysokimi dawkami D3.

Mam postac SMPP.Poki co nie zauważylem zmian.Biore 20000 j dziennie.A Wy jakie macie doswiadczenia?
Odpowiedz
#2
(26-06-2018, 22:53)shazza napisał(a): Witam.Nurtuje mnie pytanie jak długo bierzecie drakonskie dawki D3 i czy zauwazyliscie jakieś pozytywne skutki.

Ja biorę od miesiaca.Nie wiem jaki miałem poziom w trakcie zachorowania ale teraz jest to 60.
Wiadomo wszystkim ze jest w Brazylii lekarz co leczy wysokimi dawkami D3.

Mam postac SMPP.Poki co nie zauważylem zmian.Biore 20000 j dziennie.A Wy jakie macie doswiadczenia?

2tys czy 20 tys? Ja nie odczuwam zadnej poprawy. Suplementyje rowniez wieksze dawki wit z gr B jak mam przeczulice konczyn dolnych. Nie widze tez poprawy. Ja mam od poacztku tych wit w normie .
Odpowiedz
#3
Ja miałam niedobór, suplemntuję 5 tys dziennie i teraz jest ok, myślę że przez to nawet doroczne zapalenie krtani mnie ominęło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
20 000 j D3 ....biore 2x10 000 rano i po poludniu.Gdy biore rano czuje sie oslabiony a po poludniu ok 15 jest troche lepiej.Byc moze to efekt psychologiczny.Poprawy objawów brak poki co
Odpowiedz
#5
(27-06-2018, 10:26)shazza napisał(a): 20 000 j D3 ....biore 2x10 000 rano i po poludniu.Gdy biore rano czuje sie oslabiony a po poludniu ok 15 jest troche lepiej.Byc moze to efekt psychologiczny.Poprawy objawów brak poki co

Mega wysoka dawka. Z zalecenia lekarza az taka czy na wlasna odpowiedzialnosc?
Odpowiedz
#6
Na własna odpowiedzialnosc....Coimbra lecz dawkami ok 70 000
Odpowiedz
#7
Nadmir wit d3 powoduje brak apetytu, wymioty, biedunki, zwiekszone pragnienie, czeste oddawanie moczu czy bole glowy i oczu. Moze dojsc do zaburzen ze strony serca czy UKLADU NERWOWEGO. Siadaja tez nerki. Wiec jak na wlasna reke zazywasz taka ilosc to proponuje zrobic badanie wit D3 maks 48 zl i zobaczyc czy jest ok. Jeszcze sie okaze ze zaraz siada ci narzady jak bez konsultacji taka dawke przyjmujesz
Odpowiedz
#8
Pisałem w pierwszym poscie ze w tej chwili D3 mam na poziomie 60
Odpowiedz
#9
(27-06-2018, 12:08)shazza napisał(a): Pisałem w pierwszym poscie ze w tej chwili D3 mam na poziomie 60

mi po roku suplementacji 5tys/dzień, wzrosło z 29 do 58, dość powoli to działa, albo dużo witaminy potrzebujemy i zużywamy

neuro mi kazała brać tyle jak zobaczyła niedobór, sama bym się bała
Odpowiedz
#10
(27-06-2018, 12:12)hela napisał(a):
(27-06-2018, 12:08)shazza napisał(a): Pisałem w pierwszym poscie ze w tej chwili D3 mam na poziomie 60

mi po roku suplementacji 5tys/dzień, wzrosło z 29 do 58, dość powoli to działa, albo dużo witaminy potrzebujemy i zużywamy

neuro mi kazała brać tyle jak zobaczyła niedobór, sama bym się bała

A no właśnie. Ja biore 2 tys. Dla mnie dawka 20 tyś to mega dużo. Dlatego pytałam czy to zalecenie lekarza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości