Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borelioza /sm
#61
(11-06-2023, 00:18)Sylwia1994 napisał(a): Bardziej chodzi mi i o to czemu w necie piszą ze prazki oligoklonalne typu 2 definitywnie wskazuja na SM.ale ja majac prążki typu 3-ego też jestem w programie lekowym i mam potwierdzona diagnoze stwardnienia. To o co chodzi z tymi prazkami... Bo jesli chodzi o intrnet to mega malo informacji na ten temat. W zasadzie znalazlam jakies info tylko na angielskiej stronie. A jeśli chodzi o czat GTP...no cóż tam tez szukalam informacji juz z miesiac temu jednak w zaleznosci od tego jak sformulujesz pytanie taka odpowiedz dostaniesz. Czyli np zapytalam czy typ 2 prazkow wskauje na Sm...odpowiedzial tak ... zadałam identyczne pytanie odnosnie typu 3-ego . Odpowiedzial tak samo. Napiszesz mu " jestes w bledzie, ostatnio pisales mi co innego " i wtedy zmienia zdanie i pisze w sumie to co ty chcesz "uslyszec "..... totalnie bezużyteczne. Rowniez już raz zapytalam lekarki o co chodzi w tych prążkach, ale uslyszalam tylko ze i typ 2 i 3 wystepuje w SM... Choc przy neuroboreliozie tez wystepuja ...tak samo jak i w innych chorobach np  w zapaleniu mózgu. Wydaje mi ze te typy to nie robia chyba zadnej roznicy.

Prążki nie są ostatecznym wskazaniem diagnostycznym
Odpowiedz
#62
Rzeczywiście czat GPT nie jest dobrym źródłem wiedzy medycznej. Bardzo często konfabuluje historie, a tym samym może łączyć objawy wielu chorób. Wykrycie prążków może świadczyć o wielu chorobach układu nerwowego. Czasami konieczna będzie konsultacja z innym specjalistą.
___________________________________________
najwyższej jakości tripody w dobrej cenie
Odpowiedz
#63
Odnośnie wątku głównego: https://nil.org.pl/aktualnosci/8140-rada...-boreliozy

W boreliozowym światku zawżało, altmed w naszym kraju ma się całkiem dobrze. Odświeżam ten wątek, ponieważ na grupach dotyczących neuroboreliozy bardzo często neguje się istnienie SM jako choroby, zaleca się unikanie "systemowych" lekarzy, na rzecz lekarzy ILADS i innych druidów od ziółek, co samo w sobie jest niebezpiecznym procederem.

Głośno zrobiło się po reportażu w TOK FM, który odsłania kulisy altmedu: https://audycje.tokfm.pl/podziemie?gclid...gIpw_D_BwE


Z perspektywy czasu mogę napisać, że sam o mały włos nie dałem się wkręcić w ILADSÓW, z racji dodatniego wyniku Western Blott w klasie IgM, który okazał się fałszywie dodatni.... (reakcja krzyżowa na EBV), wkręcano mi już Bartonellę, Babeszjozę i inne cuda. Ludzie z diagnozą SM odchodzą od programów, odstawiają leki, na rzeczy bomby antybiotykowej i ziółek, a skutki bywają opłakane. Uważajcie na ludzi którzy chcą zarobić na waszym zdrowiu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości