Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponesimod
#21
Mi pomaga pisanie przypomnień na iPhonie, które są inicjałami czynności/pojęcia, muszę się nieźle pogłowić, żeby sobie przypomnieć, ale ćwiczę pamięć!
Odpowiedz
#22
Tez tak zapisuje, potem przypomnienie się włącza, ale zanim zrobię to coś, czy zapytam, wyleci z głowyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
(26-09-2018, 22:11)WorkBorg napisał(a): Mi pomaga pisanie przypomnień na iPhonie, które są inicjałami czynności/pojęcia, muszę się nieźle pogłowić, żeby sobie przypomnieć, ale ćwiczę pamięć!


Dobry pomysł !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
my po prostu jesteśmy zapracowani i mamy dużo na głowie Uśmiech przypomnienia w tel są mega pomocne Uśmiech
Odpowiedz
#25
(27-09-2018, 08:15)agica napisał(a): my po prostu jesteśmy zapracowani i mamy dużo na głowie Uśmiech przypomnienia w tel są mega pomocne Uśmiech

W głowie też całkiem sporo Duży uśmiech
Odpowiedz
#26
ta, czarnych dziur chybaOczko
Odpowiedz
#27
tak dużo myślimy, że czasem się zrobi zwarcie na łączach i później wychodzi na MRI Duży uśmiech
Odpowiedz
#28
(26-09-2018, 17:50)hela napisał(a): Ehh, poprosimy panie z rejestracji żeby nam przypomniałyUśmiech dziś byłam taka zakręcona że zapomniałam się zapytać kiedy następny raz przyjechaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O właśnie albo tak a Panie z recepcji są bardzo bardzo miłe Uśmiech kolejną wizyte mam 16stego, to na pewno zapytam. Nie wiem czy zauważyłaś Hela jak byłas Ale jak teraz byłam to tam  na drzwiach był plakat odnośnie czegoś łączenia z Tec ale dla osób które mają już 6 miesięcy za Soba na Tecfiderze, być może to właśnie był ten lek o którym tu mowa, nie przypomnę sobie teraz nazwy z plakatu, chciałam zapytać w gabinecie o ten plakat ale mi dopiero 5 miesiąc leci, tak że zapytam na pewno na nastepnej wizycie i o to i o tamten temat Uśmiech
Odpowiedz
#29
(27-09-2018, 09:25)beciaa28 napisał(a):
(26-09-2018, 17:50)hela napisał(a): Ehh, poprosimy panie z rejestracji żeby nam przypomniałyUśmiech dziś byłam taka zakręcona że zapomniałam się zapytać kiedy następny raz przyjechaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O właśnie albo tak a Panie z recepcji są bardzo bardzo miłe Uśmiech kolejną wizyte mam 16stego, to na pewno zapytam. Nie wiem czy zauważyłaś Hela jak byłas Ale jak teraz byłam to tam  na drzwiach był plakat odnośnie czegoś łączenia z Tec ale dla osób które mają już 6 miesięcy za Soba na Tecfiderze, być może to właśnie był ten lek o którym tu mowa, nie przypomnę sobie teraz nazwy z plakatu, chciałam zapytać w gabinecie o ten plakat ale mi dopiero 5 miesiąc leci, tak że zapytam na pewno na nastepnej wizycie i o to i o tamten temat Uśmiech

Nie zauważyła, lub już go nie było.
Odpowiedz
#30
Jest ten plakat na drzwiach nadal, neuro powiedziała mi to co Tobie, że ponesimod proponują osobom u których wyniki leczenia tec są nie zadowalające, był rzut lub pojawiły się nowe zmiany w MRI, to taki wzmacniacz tecUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości