Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponesimod
#11
Kurczę, ja się tam leczę, zapytam jak będę po lekiOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
(05-09-2018, 21:02)hela napisał(a): Kurczę, ja się tam leczę, zapytam jak będę po lekiOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja też to zrobię, jadę po leki w przyszłym tyg w środę  to jak coś się dowiem to dam znać Uśmiech
Odpowiedz
#13
Ja jadę 26-go, zobaczymyUśmiech
Odpowiedz
#14
ja będę miała te badania kliniczne w przychodni we Wrocławiu i dopiero jak wszystkie badania wyjdą ok to po 6 tyg będę mogła wziąć równolegle też Ponsimod (1 tabletka dziennie), z tego co słyszałam, takie rozwiązanie się najczęściej  stosuje jeżeli w wynikach rezonansu widać pogorszenie mimo brania Tecfifery.
Odpowiedz
#15
No to ja pogorszenia nie miałam, ale zapytać nie zaszkodzi.
Odpowiedz
#16
ale wiadomo każdy przypadek jest inny i w przypadku brania innych leków (albo nie brania na tą chwilę żadnych)  sytuacja się inaczej przedstawia, więc lekarz najlepiej wypowie w związku z tą kwestiąOczko
Odpowiedz
#17
No i zapomniałam zapytać, zapytam za miesiąc, zapisuję sobieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
(26-09-2018, 15:59)hela napisał(a): No i zapomniałam zapytać, zapytam za miesiąc, zapisuję sobieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tak samo zapomniałam Smutny
Odpowiedz
#19
Ehh, poprosimy panie z rejestracji żeby nam przypomniałyUśmiech dziś byłam taka zakręcona że zapomniałam się zapytać kiedy następny raz przyjechaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
(26-09-2018, 17:50)hela napisał(a): Ehh, poprosimy panie z rejestracji żeby nam przypomniałyUśmiech dziś byłam taka zakręcona że zapomniałam się zapytać kiedy następny raz przyjechaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja dzisiaj też byłam u lekarza swojego. Też miałam go zapytać o parę spraw ale nie zapytałam. U mnie z pamięcią coraz gorzej. System karteczek U mnie to Norma. Długopis zawsze przy sobie noszę więc jeżeli nie mogę o czymś zapomnieć sobie pisze po rękach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości