Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solumedrol
To z ulotki przeklejone?
Wydaje mi się, że takie konsekwencje dotyczą osób, które biorą ipp długo, miesiącami czy latami.
A podczas terapii sterydami może rzeczywiście ryzyka od razu krwawienia z żołądka nie ma, ale można mieć prozaiczne dolegliwości ze strony żołądka: zgagę, mdłości, ucisk, bóle itd. Wiele osób na forum o tym pisało. I na to ipp pomaga.
O co chodzi? Boisz się brać ipp? To nie jest lek obarczony jakimś szczególnym ryzykiem przy wskazaniach ze strony lekarza...
Odpowiedz
Ja zawsze przy solu dodawałam ipp i brałam je jeszcze przez jakiś czas w domu. Chyba 2 tygodnie. Mi lekarz mówił że to osłonowo na żołądek przy sterydach.
Odpowiedz
Belanna w ciąży brałam tyle leków, ze zbuntowała mi się wątroba. Teraz juz unikam nadmiaru tabletek.  Neuro zadecydował, ze nie bierzemy, bo nie mam żadnych dolegliwości żołądkowych.
W ogóle wszyscy są tu znów zdziwieni, ze ja po solu śpię jak dziecko Uśmiech
Odpowiedz
Tak, ja tez przy /po solu śpię jak dziecko. Zamiast pobudzać tak jak większość to mnie ten lek tak zamula, że śpię non stop Uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz
Ja pierwsze razy po solu też spałem jak zabity. Zasypiałem nawet pod kroplówką. A ostatnio (w grudniu) coś mi się odmieniło i nie mogłem zmrużyć oka. Nawet tabletki nasenne słabo działały i spałem w porywach po 2-3 godziny na dobę jeszcze kilka dni po kroplówkach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości