Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spastycznosc mięśni
#31
Beciaa to super wiadomość. Mi uścisk z łydki trochę zszedł ale na stopie trzyma.
Odpowiedz
#32
(16-07-2019, 16:10)Beciaa05 napisał(a):
(11-07-2019, 21:06)Beciaa05 napisał(a):
(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech

(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech

(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech

(11-07-2019, 20:53)Bubka napisał(a): Jeszcze czekam. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale poczekam. Jak nie przejdzie po weekendzie to pójdę.

Ale od razu pójdę na sor tam też mnie lekarz oceni.

No rozumiem. Ja we wtorek jadę po leki tak że przy okazji widzę się ze swoim lekarzem z programu to mu powiem co się dzieje Uśmiech a wszystko było już tak dobrze aż tu nagle mam nadzieję że to jednak spastyka a nie rzut.., muszę to ogarnąć bo jadę niedługo na urlop.. I czekają mnie 2 wesela.

Ja już po wizycie. Badanie wyszło ok. Może dlatego że dziś już lepiej się czuje, nogi już lepsze, dretwienia też już odpuściły trochę. Rozmawiałam z Panią doktor to chciała mi dać te kroplówki na 3 dni z powody tych dretwien ale ja wyjeżdżam w piątek i niestety za nic mi to nie pasuje..uparlam się na sterydy w tabletkach (tak na wszelki wypadek wolę coś mieć na wyjeździe) konsultiwaka się z innym lekarzem i w drodze wyjątku się zgodzili. Mam recepte na Metypred. Jeśli objawy się znów pojawiają badz nasila to wtedy mam sobie wziąć. No zobaczymy, ale trochę jestem spokojniejsza że mam się czym podtratowac Uśmiech)  ogólnie lekarza nie są przekonani do tabletek z tego co mi mówiła, i że u nich to tylko kroplówki. Wyjątkowa sytuacja dobrze że dali się przekonać.. Miłego dnia Uśmiech


No i dobrze, może przejdzie bez tabletek samoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
Trzymaj się Uśmiech
Odpowiedz
#34
(16-07-2019, 20:40)agica napisał(a): Trzymaj się Uśmiech

Dziękuję Uśmiech

(16-07-2019, 19:49)Bubka napisał(a): Beciaa to super wiadomość. Mi uścisk z łydki trochę zszedł ale na stopie trzyma.
No to dobra wiadomość że zszedł. Teraz jeszcze tylko stopa i będzie Oki, wszystkiego dobrego :=)
Odpowiedz
#35
Trzymajcie się dziewczyny i mam nadzieję, że obejdzie się tych tabletek Becia Oczko

Może dobre ćwiczenia lub jeszcze masaż. U nas fizjoterapeutka ostatnio męża widelcem potraktowała jego opuchniętą stopę - dla lepszego krążenia (ale moje okazały się za tępe i dziś coś tam swojego ostrego przyniosła.
Odpowiedz
#36
(17-07-2019, 00:33)sloneczko25 napisał(a): Trzymajcie się dziewczyny i mam nadzieję, że obejdzie się tych tabletek Becia Oczko

Może dobre ćwiczenia lub jeszcze masaż. U nas fizjoterapeutka ostatnio męża widelcem potraktowała jego opuchniętą stopę - dla lepszego krążenia (ale moje okazały się za tępe i dziś coś tam swojego ostrego przyniosła.

Dziękuję słoneczko Uśmiech recepte wykupiłam i leki biorę ze sobą w podróż w razie czego Uśmiech no coś tam ćwiczę, rozciągam się to troszkę pomaga. Uśmiech
Odpowiedz
#37
Ja również dziękuję. Jak sobie tak mocniej pomasuje to czuję taka ulgę. Denerwuje mnie to już, ale cóż. Dużo zdrowia.
Odpowiedz
#38
(17-07-2019, 10:20)Beciaa05 napisał(a):
(17-07-2019, 00:33)sloneczko25 napisał(a): Trzymajcie się dziewczyny i mam nadzieję, że obejdzie się tych tabletek Becia Oczko

Może dobre ćwiczenia lub jeszcze masaż. U nas fizjoterapeutka ostatnio męża widelcem potraktowała jego opuchniętą stopę - dla lepszego krążenia (ale moje okazały się za tępe i dziś coś tam swojego ostrego przyniosła.

Dziękuję słoneczko Uśmiech recepte wykupiłam i leki biorę ze sobą w podróż w razie czego Uśmiech no coś tam ćwiczę, rozciągam się to troszkę pomaga. Uśmiech
No hej Uśmiech melduję  ja już po urlopie, cała torbe leków wzielam ze sobą na wyjazd ale wychodzi na to że niepotrzebnie wykupiłam te sterydy, wszystkie objawy jak ręką odjąl i przetanczylam wesele i znioslam 45 stopniowe upały za granicą wychodzi na to że niepotrzebnie panikowalam może to kwestia stresu przed podróżą tak na mnie zadziałala.. Uff  mimo wszystko dobrze być w domu Uśmiech
Odpowiedz
#39
No i dobrzeUśmiech wystarczyło odetchnąćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#40
super wiadomości Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości