Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avonex- czy skutki uboczne miną?
#41
Witam. Mam pytanie i już z góry dziękuję za odpowiedzi Uśmiech Czy pogorszenie mojego samopoczucia, silniejsze skutki uboczne (a było już tak dobrze) są może wynikiem jakiegoś chorobska, które zaczyna we mnie kiełkować??? Od września nie chorowałam nawet małego przeziębienia nie miałam. A teraz czuję, że właśnie coś mnie rozbiera. Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz
#42
(18-03-2019, 16:23)asia_mys napisał(a): Witam. Mam pytanie i już z góry dziękuję za odpowiedzi Uśmiech Czy pogorszenie  mojego samopoczucia, silniejsze skutki uboczne (a było już tak dobrze) są może wynikiem jakiegoś chorobska, które zaczyna we mnie kiełkować??? Od września nie chorowałam nawet małego przeziębienia nie miałam. A teraz czuję, że właśnie coś mnie rozbiera. Pozdrawiam ciepło

Zauważyłam po sobie, że jak mam infekcje, to gorzej znoszę skutki uboczne (sa silniejsze), jakiś czas temu miałam zapalenie oskrzeli,  to bylo naprawde ciezko. Teraz już jest ok. Przy miesiaczce też jest trochę gorzej. Takze chyba tak może być.
Odpowiedz
#43
Witam mam pytanie. Czy u Was też jest coś takiego jak u mnie??? W dniu zastrzyku "bez kija" lepiej do mnie nie podchodzić. Nerwy mam takie, że byle pierdoła mnie doprowadza do szału. Rano już wiem, że ten dzień nie jest mój. I ostrzegam domowników, że lepiej niech się trzymają ode mnie z daleka Oczko Chwilę to trwa, więc wolę usuwać się na bok bo nie wiem jak to może się skończyć (zwłaszcza jak ktoś nadepnie na odcisk). Pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz
#44
Hej. Biorę avonex i mam niedobór żelaza. Poczatkowo pomagały leki hemofer ale teraz juz nawet one nie pomagają. Zelazo jak spadało tak spada. Miał ktoś taki problem przy avonexie? Lekarka chce mi zmienić lek na tecfiderę bo być moze to skutek uboczny avonexu ale jednoczesnie mi powiedziala ze jeszcze nikt jej takich skutkow ubocznych nie zglaszal u sporo ludzi jest na avonexie. Więc sie zastanawiam czy jest sens zmieniac lek skoro byc moze nie jest to wina leku i nie jest powiedziane ze na tecfiderze problem z zelazem mi przejdzie. Powiedzcie cos prosze na ten temat
Odpowiedz
#45
Ja znam tylko przypadek osoby nie z sm której problem z żelazem wynika z tego że ma jakiś kłopot z przyswajaniem żelaza własnie, narazie ma brać neutovit przez 3 miesiące i jakąś ferrytyne, cokolwiek to jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości