Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siłownia :)
#11
(26-10-2018, 22:48)Patrycja napisał(a):
(28-05-2018, 21:41)beciaa28 napisał(a):
(27-05-2018, 23:59)Gośka napisał(a): Hej, szkoda że dopiero dziś trafiłam na Twój wpis, ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale. Ja też jestem osobą która dużo ćwiczy, głównie na siłowni. Najbardziej to lubie wszystkie zajęcia w grupach, jednak jak się dowiedziałam, że jestem chora to pierwsze moje pytanie do Pani doktor było o to czy mogę ćwiczyć i w jaki sposób, odpowiedziała mi, że jak najbardziej siłownia ok ?  Jedyne co to, że mam nie dźwigać ciężarów, odpadają więc ćwiczenia typu Cross, Body pump itp..., ćwiczenia z obciążeniem swojego ciała jak najbardziej Tak. Więc wszystkie zajęcia kondycyjne,TRX, trening funkcjonalny, zumba itd jak najbardziej wskazane. Nawet jeśli na któryś zajęciach (np  funkcjonalnym) zdążą się, że trener prosi o zabranie kegla, sztangi czy też innego obciążenia to zawsze wybieram to najlżejsze.
Super, że napisałaś Uśmiech  ja też na spokojnie  bez większych ciężarów, jak ćwiczę siłowo ręce to wybieram 2 max 3 kg hantelek żeby nie przesadzić a wzmocnić te ręce troszkę. Oprócz tego stepper, bieżnia, rowerek i orbitrek Uśmiech w jakim jesteś wieku? (jeśli mogę wiedzieć, bo kobiet o wiek się nie pyta ale myślę że my kobietki  tak między sobą możemy Uśmiech) jak długo chorujesz? I jak się czujesz? Pozdrawiam

A niby dlaczego nie można ćwiczyć z ciężarami ? Ćwiczenia to ćwiczenia. Ja ćwiczę praktycznie tylko z ciężarami, body pump intensywne rowerki. Mi to służy. Niejeden zdrowy by w d.. dostał ode mnie.

Takie zalecenia dostałam od Pani Doktor, nie wiem dlaczego, nie jestem lekarzem. Dzielę się tylko informacją jaka dostałam od lekarza prowadzącego.
Odpowiedz
#12
Dziwne zalecenia, wszystko na miarę swoich możliwości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
O ile nie masz choroby towarzyszącej - zalecenie bez sensu.

Od 5 lat regularnie, dwa razy w tygodniu, jestem na siłowni z trenrem personalnym. Ćwiczę normalnie, więcej skupiam się na sile mięśni niż na rzeźbie i staram się nie przetrenowywać, ale żadnych ćwiczeń nie unikam.
Odpowiedz
#14
a ja biegam namiętnie Uśmiech w wakacje po 300km / miesiąc Uśmiech [emoji123][emoji125]‍[emoji3603]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
(27-10-2018, 12:43)WorkBorg napisał(a): O ile nie masz choroby towarzyszącej - zalecenie bez sensu.

Od 5 lat regularnie, dwa razy w tygodniu, jestem na siłowni z trenrem personalnym. Ćwiczę normalnie, więcej skupiam się na sile mięśni niż na rzeźbie i staram się nie przetrenowywać, ale żadnych ćwiczeń nie unikam.

A można widzieć gdzie ćwiczysz? Sama zastanawiam się nad ćwiczeniami mięśni ale boje się że nie znajdę odpowiedniego trenera.
Odpowiedz
#16
(06-03-2019, 17:25)Natasza napisał(a):
(27-10-2018, 12:43)WorkBorg napisał(a): O ile nie masz choroby towarzyszącej - zalecenie bez sensu.

Od 5 lat regularnie, dwa razy w tygodniu, jestem na siłowni z trenrem personalnym. Ćwiczę normalnie, więcej skupiam się na sile mięśni niż na rzeźbie i staram się nie przetrenowywać, ale żadnych ćwiczeń nie unikam.

A można widzieć gdzie ćwiczysz? Sama zastanawiam się nad ćwiczeniami mięśni ale boje się że nie znajdę odpowiedniego trenera.

Jasne, Zdrofit przy grunwaldzkiej w Gdańsku, mają sporo na prawdę dobrze wykwalifikowanych trenerów "do wynajęcia".
Odpowiedz
#17
(10-03-2019, 17:47)WorkBorg napisał(a):
(06-03-2019, 17:25)Natasza napisał(a):
(27-10-2018, 12:43)WorkBorg napisał(a): O ile nie masz choroby towarzyszącej - zalecenie bez sensu.

Od 5 lat regularnie, dwa razy w tygodniu, jestem na siłowni z trenrem personalnym. Ćwiczę normalnie, więcej skupiam się na sile mięśni niż na rzeźbie i staram się nie przetrenowywać, ale żadnych ćwiczeń nie unikam.

A można widzieć gdzie ćwiczysz? Sama zastanawiam się nad ćwiczeniami mięśni ale boje się że nie znajdę odpowiedniego trenera.

Jasne, Zdrofit przy grunwaldzkiej w Gdańsku, mają sporo na prawdę dobrze wykwalifikowanych trenerów "do wynajęcia".

Cześć!

Zgadzam się z WorkBorg - sieć Zdrofit naprawdę inwestuje w super profesjonalną kadrę. Ja ćwiczę u nich tylko, że na Kruczej w Warszawie - są świetnie przygotowani i przeszkoleni. Mam jeszcze jednego świetnego trenera personalnego, który bardzo dobrze zna temat SM i przygotowuje treningi na miarę możliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości