Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślisz?
#21
(01-05-2018, 13:03)hela napisał(a): Forum jest na temat sm, może i jestem opóźniona, a może po prostu trzeźwo myślę i nie zachłystuję się takimi teoriami, a nawet jeśli to nie mieszałabym nimi ludziom w głowach, wiem że jest moda na boreliozę i badania za 500 zł, ale sorry nie to forum, i nie obrażaj mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Talk
Vice versa z tym obrażaniem. Napisałaś pierwsza że, pisze bzdury co mnie też bardzo uraziło. Jeśli piszesz że jest "moda" na boreliozę tzn. że nie wiesz o czym piszesz. W moim przekonaniu forum jest po to żeby sobie pomagać, wiele osób poczuło znaczną ulgę po wdrożeniu leczenia bb, zresztą każdy lekarz powie Ci o tym że, metoda badania metodą elisa jest zawodna bo wyniki mogą być zarówno fałszywie ujemne jak i fałszywie dodatnie.
Odpowiedz
#22
A wypowiedzi „w jakimś polskim mieście”, „osoba wykształcona” brzmią bardzo enigmatycznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
Napisałem w jakimś bo po prostu nie jestem w stanie sobie tego przypomnieć ale była o tym informacja w wiadomościach TVP 1. Ok będzie lepiej dr hab. n. med. Tomasz Wielkoszyński
Odpowiedz
#24
(01-05-2018, 13:08)skrzat100 napisał(a):
(01-05-2018, 13:03)hela napisał(a): Forum jest na temat sm, może i jestem opóźniona, a może po prostu trzeźwo myślę i nie zachłystuję się takimi teoriami, a nawet jeśli to nie mieszałabym nimi ludziom w głowach, wiem że jest moda na boreliozę i badania za 500 zł, ale sorry nie to forum, i nie obrażaj mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Talk
Vice versa z tym obrażaniem. Napisałaś pierwsza że, pisze bzdury co mnie też bardzo uraziło. Jeśli piszesz że jest "moda" na boreliozę tzn. że nie wiesz o czym piszesz. W moim przekonaniu forum jest po to żeby sobie pomagać, wiele osób poczuło znaczną ulgę po wdrożeniu leczenia bb, zresztą każdy lekarz powie Ci o tym że, metoda badania metodą elisa jest zawodna bo wyniki mogą być zarówno fałszywie ujemne jak i fałszywie dodatnie.


Forum jest żeby pomagać w sprawach sm, a nie mieszać ludziom w głowach, bedą mieli potrzebę to sami trafią na forum o boreliozie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
(01-05-2018, 13:12)hela napisał(a):
(01-05-2018, 13:08)skrzat100 napisał(a):
(01-05-2018, 13:03)hela napisał(a): Forum jest na temat sm, może i jestem opóźniona, a może po prostu trzeźwo myślę i nie zachłystuję się takimi teoriami, a nawet jeśli to nie mieszałabym nimi ludziom w głowach, wiem że jest moda na boreliozę i badania za 500 zł, ale sorry nie to forum, i nie obrażaj mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Talk
Vice versa z tym obrażaniem. Napisałaś pierwsza że, pisze bzdury co mnie też bardzo uraziło. Jeśli piszesz że jest "moda" na boreliozę tzn. że nie wiesz o czym piszesz. W moim przekonaniu forum jest po to żeby sobie pomagać, wiele osób poczuło znaczną ulgę po wdrożeniu leczenia bb, zresztą każdy lekarz powie Ci o tym że, metoda badania metodą elisa jest zawodna bo wyniki mogą być zarówno fałszywie ujemne jak i fałszywie dodatnie.


Forum jest żeby pomagać w sprawach sm, a nie mieszać ludziom w głowach, bedą mieli potrzebę to sami trafią na forum o boreliozie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozwól to pozostawić do oceny autorce postu!!
Odpowiedz
#26
To zacznijmy pisać o raku, malarii i innych chorobach może komuś się przyda, a.... zapomniałam to nie forum „wszystkie choroby świata”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
Jeśli nie widzisz podobieństw między tymi chorobami to Twoja prywatna sprawa, ale proszę Cię nie będziesz mi mówić o czym mogę pisać, a o czym nie mogę. Ja chcę pomóc autorce postu, Ty tylko wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie.
Odpowiedz
#28
No tak, a ja myślałam że chcesz jej tylko w głowie namieszać, tak jakby zmartwień miała mało, bo do tego się to sprowadza, no i przepraszam że reaguję na to że wrzucasz tu reklamę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#29
Nie chcę nikomu nić namieszać! Ma objawy które przy czystym MRI mogą wskazywać na boreliozę, a wyniki które wykonywane są w szpitalach czyli metoda elisa mogą wyjść zarówno fałszywie ujemne jak i dodatnie. Ja też dowiedziałem się z forum żeby sprawdzić bb w badaniu KKI u Dr Wielkoszyńskiego. Autorka pewnie jest osobą dorosłą może wejść na podaną stronę www i sama ocenić czy to nabijanie komuś kasy czy sensowna oferta badań. Mój post był krótki sprawdź bb w w/w diagnostyce. Twoje posty to jedynie wywołanie g... burzy. Bywaj
Odpowiedz
#30
Bardzo proszę powrócić do tematu. A temat boreliozy, proszę zostawić.  Wystarczy wspomnieć, że objawy również mogą wskazywać na ta chorobę ale nie nakłaniac  i nie wmawiać boreliozy. Objawy mogą wskazywać takze na wiele innych chorób lub mieć tylko tło nerwice  i myślę, że warto to zostawić lekarzom. Autorkę postu można pokierować  ale decyzję pozostawmy Jej co ma dalej robić. My jako osoby nie związane z medycyna (czytaj nie bedacych lekarzami) możemy wprowadzić tylko w błąd.  Nie warto mieszać w głowie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości