Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecifedra
#1
HejkaUśmiech
Odpowiedz
#2
Hej, tecfidera nie tecifedra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
dokładnie hela Uśmiech

biorę już dwa tygodnie

oceniam je pozytywnie Duży uśmiech

Jestem w programie i biorę te leki,tak jak wyżej napisałem po dwóch tygodniach przyjmowania czuję poprawę Uśmiech

Czy ktoś ma większe doświadczenie z tym lekiem(Tecfidera 240 mg)?
Odpowiedz
#4
Masa osób na forum bierze tec, jest o niej cały osobny wątek, niektórzy są już po pierwszym roku leczenia, mi stuknie rok z tec w lipcu, czuję się o niebo lepiej niż rok temu, poczytaj wątek o tec, jest tam bardzo dużo przydatnych informacji i witaj na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Ja biorę ponad rok. Jest gorzej niż było. Tyle, że dostałam leczenie po 19 latach choroby, więc nie mogę się porównywać z Wami, swiezakami. Po prostu wszystko jest za późno.
Odpowiedz
#6
Witaj 19siwy85 Uśmiech Super ze czujesz poprawę . Tu jest obszerny wątek o tym leku:

http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=258

Ps. Napisz coś więcej o sobie. Od kiedy chorujesz, jakie miałeś objawy ?
Odpowiedz
#7
Witaj siwy tak jak dziewczyny pisały zapraszam na wątek tecfiderowy
Odpowiedz
#8
(17-04-2018, 19:12)19siwy85 napisał(a): dokładnie hela Uśmiech

biorę już dwa tygodnie

oceniam je pozytywnie Duży uśmiech

Jestem w programie i biorę te leki,tak jak wyżej napisałem po dwóch tygodniach przyjmowania czuję poprawę Uśmiech

Czy ktoś ma większe doświadczenie z tym lekiem(Tecfidera 240 mg)?

Zanim tec zacznie działać mija z cztery miesiące, także poprawa po dwóch tygodniach to nie za sprawą leku, ale grunt że czujesz się dobrzeUśmiech
Odpowiedz
#9
Dziękuje hela za info Uśmiech
Jak na razie dostałem Tec na miesiąc,potem już na trzy.
Mam pozytywne nastawienie co do tego leku i wierzę że będzie lepiej ty też Tec przyjmujesz?
Odpowiedz
#10
Tak, od lipca zeszłego roku, a napisz coś więcej o sobie, jak Cię zdiagnozowali itp, już Joanna chyba prosiła o to, w wątku „przedstaw się” każdy pisze parę słów o sobie, taki zwyczajUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości