Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezonans Kręgosłupa
#11
Tak, 4 rezonanse, punkcja, tomograf, angiografia i prześwietlenie płuc, po co prześwietlenie, nie mam pojęcia nie mówili
Odpowiedz
#12
(23-03-2018, 09:47)kasia1312 napisał(a): Ja miałam tylko głowy. Jestem ciekawa czy mam jakieś zmiany na odcinku piersiowym czy na kręgosłupie. Jeżeli neuro nie zleci mi tego "państwowo" to nie będę robiła prywatnie. Prywanie zrobiłam sobie głowy (z kontrastem i bez) i tak wyszło moje SM. Poszłam do rodzinnej tylko z lekkim drętwieniem dłoni, prawie niewyczuwalnym.

Tez sie zastanawiam czy nie mam.. dlatego napisalam watek zeby spytac jak to bylo u innych. Tez miałam tylko głowy,lekarz nie zlecił innego..

(23-03-2018, 09:53)Akinom napisał(a): Na początku w szyjnym miałam czysto. Niestety, jakieś 2 lata temu robiłam ponownie i zmiany raz ze duże, a dwa jest tego trochę. Cóż, jak szaleć to szaleć. Niby czemu kręgosłup miałby sobie żałować  ;-)

Rozumiem. A jakie dolegliwości bądź objawy miałaś w związku z tymi zmianami?
Odpowiedz
#13
Zaburzenia chodzenia i problemy z rownowaga. Zdaniem neurologa od programu mam szczęście, że jestem kobietą. Mężczyzn z takimi zmianami sadza od ręki na wózek albo, w gorszym wypadku kładzie na stałe do łóżka. Więc można powiedzieć, że jest dobrze, pomimo wszystko ;-)
Odpowiedz
#14
Badania jakim mnie poddano to tomograf głowy, rezonans kręgosłupa, rezonans płuc, RTG mózgu, testy poznawcze ( nie wiem czy to poprawne określenie) - badania wzroku, słuchu, badanie przepływu bodźców od kończyn do mózgu, badania równowagi, punkcja lędźwiowa, badania krwi - wzięli jej bardzo dużo, w tym na wirusa HIV, bolerioze i tysiąc innych wskaźników i chorób.
Odpowiedz
#15
Nie rozumiem Mrówka po co rtg mózgu jak tomograf to tez rtg tylko lepsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
(24-03-2018, 21:29)Mrówka napisał(a): Badania jakim mnie poddano to tomograf głowy, rezonans kręgosłupa, rezonans płuc, RTG mózgu, testy poznawcze ( nie wiem czy to poprawne określenie) - badania wzroku, słuchu, badanie przepływu bodźców od kończyn do mózgu, badania równowagi, punkcja lędźwiowa, badania krwi - wzięli jej bardzo dużo, w tym na wirusa HIV, bolerioze i tysiąc innych wskaźników i chorób.

No to sporo tych badań. Tez chciałabym zrobić chociażby dlatego zeby wykluczyc borelioze tak na 100% i potencjaly ale zrobię to chyba pprywatnie ,bo lekarz mi tego nie zlecił.
Odpowiedz
#17
Hela też nie wiem, ale bezinwazyjne i lepiej więcej niż za mało badań Uśmiech
Beciaa28 właśnie potencjały, ja określiłam to inaczej i źle Uśmiech rób prywatnie, pieniądze dzisiaj sa, a jutro ich nie ma, a zdrowie jest najważniejsze, więc tutaj nie ma co oszczędzać Uśmiech
Odpowiedz
#18
Czy zawsze musi być rezonans kręgosłupa szyjnego i piersiowego ?
Mi zrobili tylko lędźwiowy i krzyżowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
Lekarz wyznacza ktore odcinki sa badane
Ja mialam glowe, szyjny i piersiowy tylko
Lekarz nie uzasadnil czemu ledzwiowy i krzyzowy?
Odpowiedz
#20
(28-05-2020, 16:23)Anka napisał(a): Lekarz wyznacza ktore odcinki sa badane
Ja mialam glowe, szyjny i piersiowy tylko
Lekarz nie uzasadnil czemu ledzwiowy i krzyzowy?


No właśnie nie bardzo. Może dlatego ze boli mnie w tych okolicach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości