Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zupełna nowość
#11
Ja tak nieraz mam. Idzie od tyłu głowy, przez okolice uszu, nosa i kończy się w gardle. Wrażenie takie, jakby takie ciepło połączone z chwilowym odretwieniem.
Nie wiem, czy dobrze to odpisałam. Pewnie nie, ale to jest takie dziwne zjawisko.
Odpowiedz
#12
(22-03-2018, 13:07)Akinom napisał(a): Ja tak nieraz mam. Idzie od tyłu głowy, przez okolice uszu, nosa i kończy się w gardle. Wrażenie takie, jakby takie ciepło połączone z chwilowym odretwieniem.
Nie wiem,  czy dobrze to odpisałam. Pewnie nie, ale to jest takie dziwne zjawisko.

A Ty tego nie masz od Tecfidery? Bo u mnie to tak wygląda, jak pojawiają mi się flashe.
Odpowiedz
#13
Moje uczucie ciepła nie miało nic z flashem wspólnego, pojawiało się i znikało, wielokrotnie w ciągu dnia, i był to tylko mały kawałeczek policzka, przy flashu ciepło miałam na całej twarzy i szyi, wszędzie na raz
Odpowiedz
#14
Nie, nie od tecfidery. Dużo wcześniej miałam takie coś. Po tec to robię się czerwona, swędzi mnie skóra, boli brzuch, nieraz mam coś w rodzaju kaca, zawroty głowy, czasem szczekoscisk. Oczywiście nie wszystko na raz i nie codziennie
Odpowiedz
#15
W naszej chorobie można mieć różne takie "dziwne odczucia". Tu zapiecze, to podrga, tu pomrowi, tu zaboli, raz pogorszone czucie, a raz widzenie w pełym świetle. To są pozostałości po rzutach albo chwilowe pogorszenia. Tak już jest. To nie musi być od razu rzut ani w ogóle nic poważnego. Jak się ma rzut, to się zwykle nie ma wątpliwości, że jest źle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości